Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Başvuru

Yurtdışında yaşıyorum. Bankanızda vadeli hesap açtırmak için ne yapmam gerekir?

Bankamızda bir vadesiz hesabınız mevcut ise, İnternet/Mobil Şube veya telefon bankacılığı ile vadeli mevduatınızı kendiniz açabilirsiniz. Şubenize ayrıca talimat vermeniz gerekmez. 
Bir hesabınız bulunmuyor ise en yakın şubemize giderek "Bankacılık Hizmet Sözleşmesi" ve “Bireysel Müşteri Sözleşmesi”ni imzalamanız gerekmektedir. İlk defa hesap açılışları için yurt dışından işlem yapılamamaktadır. 

Vadeli hesabımı kapatmak istediğimde ne yapmam gerekir?
Hesabınızı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Kapatım işlemleri Yapı Kredi şubelerimizden, İnternet/Mobil Şubemizden veya telefon bankacılığımızdan yapılabilir.
Vade sonundan önce kapatmanız durumunda son dönemde işleyecek olan faizden yararlanamazsınız.
Vadeli hesabımdan para çekebilir miyim?
Vadeli hesabınızın bakiyesi, ana para ve faiz olmak üzere iki kısımdan oluşur. Vadeli mevduatınız bağlarken anapara ve faizin nasıl devam edeceği konusunda talimat vermeniz gerekir (Anapara faizi birlikte vade sonunda devam etsin; Vade sonunda anapara devam etsin, faiz tutarı hesaba geçsin; Vade sonunda anapara faizi ile birlikte hesaba geçsin). Verdiğiniz talimat doğrultusunda vade sonunda faiz kaybı olmaksızın para çekebilirsiniz. Faizin hesaba geçmesi doğrultusunda talimat verdiyseniz, vadeli mevduatın vadesi dolduktan sonra, istediğiniz zaman işleyen faizi çekebilirsiniz. Bu para çekme işlemi, ana paranıza içinde bulunulan dönemde faiz işlemesini engellemez. 
Vade sonunda para çekmeniz durumunda faiz kaybınız olmayacaktır.

Vadeli hesabıma para yatırabilir miyim?
Vadeli hesabınıza istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz ancak bu işlem hesabınızın vadesinin bozulmasına yol açar. Faiz kaybına uğramamak için yatıracağınız para ile aynı vadesiz hesap altında farklı bir vadeli mevduat kontratı açabilirsiniz.

Vadeli mevduat hesapları için faiz oranlarını nedir?
Liste faiz oranlarını görmek için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bankanızda vadeli hesap açtırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Bankamız ile ilk defa çalışmaya başlamanız durumunda, vadeli hesap açılması için "Bankacılık Hizmet Sözleşmesi" ve "Bireysel Müşteri Sözleşmesi"ni imzalamak üzere size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine kimliğiniz ile gitmeniz gerekmektedir. 

Bankamızla çalışıyorsanız mevcut vadesiz hesabınız altında vadeli mevduat kontratı için İnternet/Mobil Şubeden "Hesaplarınız/hesap açma" adımından veya Yatırım İşlemleri/Vadeli Mevduat adımdan gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor