Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Samsung Gear S2 Uygulaması

Yapı Kredi Mobil, Apple Watch’tan sonra Samsung Gear S2’de de hizmetinizde! Samsung Gear S2’ye özel bankacılık uygulamamız ile siz de bankanızı yanınızda taşıyın!

Yapı Kredi Mobil uygulamamız; Samsung Gear S2 saatlerde de güncel döviz kurlarına hızlıca ulaşmanızı, en yakın şube ve ATM’leri listelemenizi ve adresleri görüntülemenizi sağlar.

Samsung Gear S2, Samsung tarafından geliştirilen dijital akıllı saattir. WiFi veya Bluetooth kullanarak sahip olduğunuz Android cihaz ile bağlantı kurar. Böylece, uyumlu uygulamalar Samsung Gear S2’de de çalışır. Telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan önemli bilgilere hızla erişmenize yardımcı olur. Yapı Kredi Mobil’in Samsung Gear S2’yi destekleyen bir uygulaması bulunmaktadır.

Öncelikle, akıllı telefonunuza Samsung Gear uygulamasını indirerek telefonunuzla saatinizi eşleştirmelisiniz. Daha sonra, Galaxy Apps Store üzerinden Yapı Kredi Mobil’i telefonunuza indirebilir ve uygulamayı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Gear S2, Samsung’a ait akıllı telefonlarda kullanılabildiği gibi Android işletim sistemine sahip birçok telefonda da kullanılabilmektedir. Gear S2 en az 1,5 GB RAM'e sahip akıllı telefonlarla eşleşir. Samsung telefonlar için Android 4.3 ve üzeri sürümler, diğer telefonlar için Android 4.4 ve üzeri ile sürümler desteklenir.

Uyumlu Samsung akıllı telefonlar için tıklayınız.

Uyumlu diğer akıllı telefonlar için tıklayınız.

Özel olarak hazırladığımız Samsung Gear S2 uygulamasında,

  • Güncel Döviz Kurlarına hızla erişebilirsiniz.
  • İhtiyacınız olduğunda size en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM’lerini listeleyebilirsiniz. Dilerseniz Şube ve ATM’lerimizin adreslerini anında görüntüleyebilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor