Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel

Yapı Kredi İnternet Şubesi için önerilen tarayıcılar nelerdir?

Yapı Kredi İnternet Şubesi; Microsoft Internet Explorer 9 ve üzeri, Google Chrome 11 ve üzeri, Mozilla Firefox 3.5 ve üzeri, Safari 5 ve üzeri tarayıcıları desteklemektedir. Belirtilen tarayıcıları kullanarak İnternet Şubemizde işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız .

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartımdan yaptığım harcamalar sonrası bekleyen provizyon işlemlerimi nasıl görüntüleyebilirim?

Kartlarım/Kart Bilgileri menüsünde yer alan Kredi Kartlarım başlığına tıklayın. Detaylarını görüntülemek istediğiniz kartınızı seçin. Sağ taraftaki İşlemler menüsünden "Güncel Dönem İşlemleri"ni tıklayarak provizyonda bekleyen işlemlerinizi veya güncel dönem harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı borcuma yansıyacak olan Gelecek Dönem Taksitlerimi nasıl görüntüleyebilirim?

Bu bilgiye ulaşmak için Kartlarım menüsü altındaki Kredi Kartlarım başlığını tıklayın. Detaylarını görüntülemek istediğiniz kartınızı seçin. Sağ taraftaki İşlemler menüsünden Gelecek Dönem Taksitlerim'i tıklayın. Taksitlerinizin detayı ay bazında görüntülenecektir. Dilerseniz, incelemek istediğiz hesap özeti tarihine tıklayarak gerçekleştirdiğiniz taksitli işlemlerin taksit tutarı, taksit sayısı, kalan taksit tutarı gibi detaylarını da görüntüleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Favori Hesap nedir?

Favori Hesap Tanımlama ile sık kullandığınız bir hesabınızı favori hesap olarak tanımlayabilir, vadesiz hesaplarım menüsünde ve hesap seçimi yapmanız gereken işlemlerde hesabınızın en üstte görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Favori Hesap tanımlamak için; İnternet Şubesi’nde Hesaplarım menüsünde yer alan Vadesiz Hesaplarım başlığını seçin. Açılan sayfada tanımlamak istediğiniz hesabı işaretleyin ve sağdaki işlemler menüsünden “Favori Hesap Tanımla” butonunu tıklayın. Daha önce Favori Hesap olarak tanımladığınız bir hesabınızın bu özelliğini iptal etmek için ise aynı ekrandan “Favori Hesap İptal”i seçmeniz yeterli.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı Şifre Kullanım Ayarlarımı nasıl değiştirebilirim?

Akıllı şifre kullanım ayarlarınızı İnternet Şubemizden “Ayarlarım / Akıllı Şifre İşlemlerim / Akıllı Şifre Kullanım Ayarları” menüsünden rahatlıkla değiştirebilir, İnternet/Mobil Şube girişi ve işlem onaylama için sahip olduğunuz Akıllı Şifre ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bilgilerim alanında eski adres ve bilgilerim var, bunları silebilir miyim?

Evet, güncel olmayan adres, e-posta, cep telefonu, sabit telefon/fax, sosyal medya bilgileri gibi bilgilerinizi ilgili kaydı seçerek sağ tarafta yer alan işlem menülerinden silebilirsiniz. Ancak; silmek istediğiniz adres ya da e-postaya tanımlı bir gönderiniz varsa, size silme işlemi sırasında bu gönderilerin taşınmasını istediğiniz adres/e-posta sorulur. Gönderilerinizi mevcut bir kaydınıza taşıyarak eski bilginizi silebilirsiniz.

İnternet şubesinde güvenlik sebebi ile cep telefonu numarası ekleme ve silme işlemi yapılamamaktadır. Ancak üzerinde herhangi bir gönderi tanımı yoksa cep telefonunuzu silebilirsiniz. Cep telefonu numaranız internet şubesine giriş için Akıllı SMS numarası olarak kullanılabilmektedir. Bu sebeple cep telefonu numaranızı size en yakın Yapı Kredi Şube veya ATM'sinden ekleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bankanızdan kredi başvurusunda bulundum, internet şubenizden sonucunu öğrenebilir miyim?

Evet, Krediler/Başvuru İzleme menüsünden internetten, şubeden ve diğer tüm başvuru kanallarından yapmış olduğunuz kredi başvurularını izleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı borcumu ödedim, borcumun tamamının ödendiğini ya da kısmi ödeme yaptığımda ne kadar borcumun kaldığını nasıl görebilirim?

Kartlar/Kredi Kartlarım menüsüne girdiğinizde kredi kart(lar)ınızın listelendiği özet tabloda, orta sütunda “Kalan Hesap Özeti” borcu alanında hesap özetinden kalan bir borcunuz varsa görüntüleyebilirsiniz. Hesap özeti borcunuzun tamamını ödediyseniz alttaki bakiye “0” sıfır olarak görünecektir. Güncel Borç alanında ise bir sonraki hesap kesim tarihinize yansıyacak borcunuzu takip edebilirsiniz.

Hesap özeti borcunuzun bir kısmını ödediyseniz ve kalanını ödemek istiyorsanız Borç Ödeme/Kendi Kredi adımında da kalan bakiyelerinizi görerek ödeyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İnternet Şubesi üzerinden hangi ürünlere başvurabilirim?

 • Kartlar (asıl kart ve ek kart)
 • Hesap Açılışı
 • Bireysel İhtiyaç ve Konut Kredisi
 • Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)
 • Kartopu
 • Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)
 • Opet Otobilim
 • Paro Programı
 • İdeal Hayat Sigortası
 • Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)
 • Eşyam Sigortası
 • Kişisel Güvence Sigortası

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İnternet Şubesi’nde birden fazla dekontu aynı anda görüntüleyebilir / yazdırabilir miyim?

Evet. Birden fazla dekontunuzu görüntülemek isterseniz, ilgilendiğiniz kayıtları seçtikten sonra sayfanın en altında yer alan Toplu Dekont’a tıklayarak dekontlarınızı aynı anda görüntüleyebilir, kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor