Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı Rehber

Akıllı Rehber: İsmi Tıkla, İşlemi Tamamla

Artık, EFT ve Havale yaptığınız kişilerle ilgili bilgileri her işlemde tekrar girmek ya da uzun listelerden aramak zorunda değilsiniz. İşlemlerinizi Akıllı Rehber'e kaydettiğinizde, aynı kişiye bir sonraki Para Transferiniz için tek yapmanız gereken, Akıllı Rehber'de ilgili isme tıklamak. Ayrıca, Akıllı Rehber ile aynı alıcıya ait ya da aynı amaçlı tüm Para Transferi ve Ödeme işlemlerinizi aynı isim altında kaydedebildiğiniz için işlemlerinize çok daha rahat ulaşabilirsiniz.

İşlem Yapmanın En Kısa Yolu: Akıllı Rehber

Akıllı Rehber, Para Transferleri ve Ödeme işlemlerinden istedikleriniz için işlem detaylarını saklar. Aynı kişiye tekrar Para Transferi yapmak istediğinizde, size bir tek Akıllı Rehber'deki kaydınıza tıklayarak işlem ekranına ulaşmak ve burada göndermek istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlamak kalır.

Kayıtlarınıza kolayca ulaşabilmek için

Akıllı Rehber, aynı alıcıya ait ya da aynı amaçlı işlemlerinizi (Kayıtlarınızı) aynı isim altında (aynı Grupta) toplayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Örneğin evinizle ilgili aylık kira ve aidat ödemeleri için havaleleriniz, ayrıca yaptırdığınız tadilatla ilgili de taksitlerinizin ödemesi var diyelim. Bütün bu ödemelerinizi Akıllı Rehber'e "Evim" Grubu altında "Kira", "Aidat" ve "Tadilat" kayıtları ile kaydedebilirsiniz.

Akıllı Rehber'i Hangi İşlemler için Kullanabilirsiniz?

Akıllı Rehber'i aşağıdaki işlemleriniz için kullanabilirsiniz:

  • EFT ve Havaleleriniz
  • Tüm Ödemeleriniz (Fatura Ödeme, Düzenli Ödemeler, Taşıt Vergisi)
  • Başka Banka ya da Başka Kişi Kredi Kartı Ödemeleriniz
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor