Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel

Hesap kapatma işlemi nasıl yapılır?

Vadesiz hesap kapatma işleminizi size en yakın Yapı Kredi Şubesi'nden veya aşağıdaki adımları takip ederek Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz.

 • Hesaplarım > Vadesiz Hesaplarım > işlemler > Hesap Kapatma Talebi
 • Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

  ONLINE HİZMET
  MessageBox Image
  Hesaplama Araçları

  Bireysel Kredi Hesaplama

  Tüm Hesaplama Araçları
  Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Kampanya :
  Kredi Vadesi (Ay) :
  Kredi Tutarı (TL) :
  Önemli Not
  Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

  Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
  FAİZ ORANI 0.00 %
  AYLIK TAKSİT 0.00 TL
  GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
  HEMEN BAŞVUR

  * Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

  Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

  Ödeme Planı

  Tarih Kredi Tutarı TL
  Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
  Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
  BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
  Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
  Müşteri Tipi Kredi Türü
  Kampanya    

  Masraf ve Komisyonlar

  Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

  Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


  Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

  Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

  Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

  Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
  YapıKredi

  Son Hesaplamalar

  Yükleniyor...
  Yükleniyor