Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kullanım

Hesaplar / Kredi Kartları

1.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hangi hesaplarıma ulaşabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı ile tüm döviz cinslerindeki vadeli ve vadesiz mevduat hesaplarınızı, Trio/Metro hesaplarınızı ayrıca üye işyeri iseniz POS işlemleriniz için kullandığınız hesapları görüntüleyebilirsiniz.

2.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hangi kartlarımı görüntüleyebilirim?

Hesabınıza bağlı geçerli tüm Worldcardlarınıza, Bussiness Worldcardlarınıza ve Trio Worldcardlarınıza ulaşabilir, bu kartların hesap özetlerini görüntüleyebilirsiniz.

3.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile yeni hesap açılışı yapabilir miyim?

Tüm döviz cinslerinde yeni vadesiz ve vadeli hesap açılışlarını Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz.

4.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile kredi kartı ödemesi yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hesabınıza bağlı geçerli tüm Worldcardlarınıza, Bussiness Worldcardlarınıza ve Trio Worldcardlarınıza ayrıca 3.Şahsa ait kredi kartlarına ödeme yapabilirsiniz.

Para Transferleri

1.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak aynı gün içinde kaç kez Havale / EFT yapabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesini kullanarak gün içinde bankamızca belirlenmiş günlük işlem limitleri dahilinde dilediğiniz sayıda Havale /EFT işlemi yapabilirsiniz.

2.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak aynı gün içinde ne kadarlık Havale / EFT yapabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesinden yapacağınız işlemler için geçerli olan günlük işlem limitlerine ulaşmak için tıklayınız. ( Güncellenecek limit bilgilerine göre ilgili sayfaya linklenecek )

3.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak birden fazla alıcıya para transferi yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak birden fazla alıcı için oluşturabileceğiniz alıcı grupları ile aynı anda birden fazla alıcıya Havale / EFT yapabilir, zaman kazanabilirsiniz.

4.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ni kullanarak Yapı Kredi Yatırım’a para transferi yapabilir miyim?

Yapı Kredi Yatırım ‘da bulunan portföy hesaplarınıza Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’ndeki Para Transferleri menüsünü kullanarak para transferi yapabilirsiniz.

5.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden yaptığım işlemlerin dekontlarını nasıl alabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden yaptığınız işlemlerin dekontlarına Hesap Hareketleri menüsünden ulaşabilir, dekontlarınızı e-posta ya da bilgisayar çıktısı şeklinde alabilirsiniz.

6.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden yaptığım işlemler için işlem ücreti ödeyecek miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden yaptığınız Havale, Kredi Kartı ödemeleri , Fatura ödemeleri , Vergi ve Sosyal Kurum ödemeleri ücretsizdir. Başka bankaya para transferi işlemi olan EFT için işlem ücreti gönderdiğiniz işlem tutarı ne kadar olursa olsun 2,00 TL dir.

Yatırım İşlemleri

1.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hangi Yatırım işlemlerini yapabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Fon Alım/Satımı Repo, Tahvil ve Bono işlemleri yapabilir, Hazine İhalesi için teklif verebilir, Halka Arz, Hisse Senedi alım satımı yapabilir ve güncel borsa verilerine ulaşabilirsiniz.

2.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hangi tip fonların alım/satımını yapabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden bankamızın yönettiği A tipi ve B tipi fonların alım satımını yapabilirsiniz.

3.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile döviz alım/satım yapabilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden döviz alım satımı, Arbitraj / Çapraz Kur Döviz İşlemleri yapabilirsiniz.

4.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile vadeli mevduat hesabı açılışı / kapanışı yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden tüm döviz cinslerinde yeni vadeli hesap açabilir, mevcut vadeli hesaplarınızı dilerseniz vadesinden önce kapatabilirsiniz.

5.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile güncel borsa verilerine ulaşabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi Yatırım İşlemleri / Hisse Senetleri menüsünden Online Analist uygulamasını yükleyerek anlık olarak güncellenen BIST verilerine, dilerseniz kendi portföyünüze göre yapacağınız listeler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ödemeler

1.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hangi faturaları ödeyebilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Elektrik, Su, Doğalgaz, Telekom, Turkcell, Avea, Vodafone, Digiturk, Superonline fatura ödemelerinizi ödeyebilirsiniz.

2.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nde Fatura Ödeme Talimatı verebilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Elektrik, Su, Doğalgaz, Telekom, Turkcell, Avea, Vodafone, Digiturk, Superonline fatura ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilir, her ay faturalarınızın hesabınızdan bir işlem yapmanıza gerek kalmadan ödenmesini sağlayabilirsiniz.

3. Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Finans Kurum Ödemeleri yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Koç Finans Akıllı Kart, Koç Finans, Koç Fiat Ödemelerinizi yapabilir bu kurum ödemeleriniz için hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

4.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Sigorta ödemeleri yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Koç Allianz Hayat, Allianz Yaşam ve Emeklilik BES, Allianz Sigorta Elementer ve Sağlık sigortaları için ödemelerinizi yapabilir, bu ödemeleriniz için dilerseniz hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

5.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile hangi vergileri ödeyebilirim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Motorlu Taşıtlar Vergisi, Gümrük Vergisi ve diğer vergileri ödeyebilirsiniz. Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile ödeyebileceğiniz diğer vergiler için tıklayınız.

6.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden SSK ve Bağ Kur ödemelerini yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile SSK ve Bağ Kur ödemelerinize ait prim ödemelerinizi yapabilir, isteğe bağlı sigortalarınızı da ödeyebilirsiniz.

SSK ödemeleri için önceden şubenize ödeme yapmak istediğiniz sicil numaraları için talimat vermeniz gerekmektedir.

6.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden yapabileceğim diğer ödeme şekilleri nelerdir?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Üniversite Harç Ödemesi yapabilir, www.bilyoner.com hesabınıza transfer yapabilir,Hazır Kart Kontör yükleme işlemi yapabilir ayrıca her ay düzenli olarak yaptığınız kira, aidat gibi ödemeleriniz var ise bu ödemeleriniz için Düzenli Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Diğer

1.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile kullandığım kredileri takip edebilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile bankamızdan kullandığınız Bireysel ve Ticari Kredilerinizin ödeme planlarını takip edebilir ve ödemenizi internet bankacılığı kanalıyla yapabilirsiniz.

2.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesiiçerisinde yer alan Başvurular adımını kullanarak online olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

3.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile Çek / Senet takibi yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile borçlu olduğunuz Yapı Kredi çeklerinizi kontrol edebilir, Takas ve Teminat’a verilmiş çeklerinizi takip edebilir, yeni Çek Karnesi talebinde bulunabilir ve çek işlemleriniz için ekstre alabilirsiniz.

4.Üye işyeriyim,Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile üye işyeri bilgilerime ulaşabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile POS hareketlerinizi takip edebilir, nakit rakış raporlarınıza ulaşabilir, bloke çözümü yapabilirsiniz. Worldcard Üye İşyeri iseniz size özel hazırlanmış Worldrapor ‘u kullanabilirsiniz.

5.Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ile kontör yüklemesi yapabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden Ödemeler menüsünü kullanarak Turkcell Hazır Kart için kontör yüklemesi yapabilirsiniz.

6.Akıllı Rehber nedir?

Akıllı Rehber, Para Transferleri ve Ödeme işlemlerinden istedikleriniz için işlem detaylarını saklar. Aynı kişiye tekrar Para Transferi yapmak istediğinizde, size bir tek Akıllı Rehber’deki kaydınıza tıklayarak işlem ekranına ulaşmak ve burada göndermek istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlamak kalır.

Akıllı Rehber, aynı alıcıya ait ya da aynı amaçlı işlemlerinizi (Kayıtlarınızı) aynı isim altında (aynı Grupta) toplayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Örneğin evinizle ilgili aylık kira ve aidat ödemeleri için havaleleriniz, ayrıca yaptırdığınız tadilatla ilgili de taksitlerinizin ödemesi var diyelim. Bütün bu ödemelerinizi Akıllı Rehber’e “Evim” Grubu altında “Kira”, “Aidat” ve “Tadilat” kayıtları ile kaydedebilirsiniz.

Akıllı Rehber’i EFT ve Havale, Tüm Ödemeler (Fatura Ödeme, Düzenli Ödemeler, Taşıt Vergisi), Başka Banka ya da Başka Kişi Kredi Kartı Ödemeleri işlemleriniz için kullanabilirsiniz

7.Online Hizmet nedir?

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı’nı kullanırken destek almak veya bizimle temasa geçmek isterseniz, İnternet Şubesi ekranının sağ üst köşesinde yer alan Online Hizmet linkine tıklayabilir ve Müşteri Temsilcilerimizle 7gün 24 saat mesajlaşarak yardım alabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor