Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Bankacı Klavye

Artık para gönderirken yazışmalarınız yarıda kalmayacak! Yapı Kredi Bankacı Klavye ile mesajlaşma yaptığınız her uygulamada istediğiniz kişinin cep telefonuna para transferi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankacı Klavye anlık mesajlaşma gibi uygulamalarda kullandığınız klavyenizi para transferi yapabilen bir klavyeye dönüştürüyor. Bu sayede sohbetinizi yarıda kesmeden Cebe Havale işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Bankacı Klavye’yi Yapı Kredi Mobil’in Android versiyonunu indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik Bankacı Klavye’ye mesajlaşma uygulamalarının vazgeçilmezi, her duygumuza tercüman yepyeni emojiler ekledik. Artık Whatsapp, Facebook Messenger, gibi bir çok popüler mesajlaşma uygulamasında yazıştığınız kişiye Bankacı Klavye Emoji’lerini gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bankacı Klavye’de bulunan Emoji butonuna basarak Emoji menüsünü seçmek.

Yapı Kredi Bankacı Klavye’yi akıllı telefonunuzda kullanmaya başlamak için:

 • Yapı Kredi Mobil’i yükleyin ve Beni Hatırla özelliğinin açık durumda olduğundan emin olun,
 • Telefonunuzun “Ayarlar” uygulamasını açın. "Klavyeler – Sanal Klavye" menüsünde Klavyeleri Yönet ekranında Bankacı Klavye’yi aktif hale getirin,
 • “Ayarlar” uygulamasında bulunan “Uygulamalar” menüsünde Yapı Kredi Mobil uygulamasını seçin ve “Uygulama İzinleri” adımında Kişiler ve SMS seçeneklerini aktif hale getirin,
 • Sanal klavye kullanabileceğiniz bir uygulamayı açın. “Kontrol” panelinden Bankacı Klavye’yi seçtikten sonra klavyede bulunan Bankacı Klavye butonuna basın.

Tek seferlik bu ayarlama sonrası, dilediğiniz mesajlaşma uygulamasından Bankacı Klavye’yi seçerek her an her yerde para gönderebilirsiniz.

 • Bu özelliği kullanabilmek için Yapı Kredi Mobil’de Beni Hatırla tanımlı olmalıdır.
 • Yapı Kredi Bankacı Klavye açılışında size sorulan şifre Yapı Kredi Mobil/İnternet şifrenizdir.
 • Gerçekleşen para transferi işlemi Cebe Havale’dir ve bu hizmete ait kurallar geçerlidir.
 • Para transferinde kullanılacak hesap favori hesap olarak tanımladığınız vadesiz TL hesabınızdır. Favori olarak tanımladığınız bir hesabınız bulunmuyorsa en yüksek bakiyeye sahip olan vadesiz hesabınız dikkate alınarak işlem süreci devam eder. Favori hesabı Yapı Kredi Mobil’de belirleyebilirsiniz.
 • Yapı Kredi Bankacı Klavye kullanarak gerçekleştireceğiniz işlemlerin türü “diğer işlemler” kategorisinde tanımlanır. Kira amacıyla para transferi yapmak isterseniz lütfen Yapı Kredi Mobil’i kullanın.
 • Yapı Kredi Bankacı Klavye’yi klavyeleriniz arasından çıkartmak isterseniz cihazınızda bulunan “Ayarlar” uygulaması altındaki “Klavyeler – Sanal Klavye” alanından klavyeyi kaldırmanız yeterli olacaktır.
 • Para transferi yapmak istediğiniz kişi güvenli alıcılar listesinde bulunuyorsa kısa mesaj ile gönderilen tek kullanımlık şifreye ihtiyaç duyulmadan işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor