Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Satılık Gayrimenkuller

Aynı gayrimenkul ilanı için 1 den fazla başvuru yapmam mümkün müdür?

“SATILACAK GAYRİMENKULLER” listesindeki her bir taşınmaz için, ilgili ilan satırının “ayrıntılar” başlığı altında yer alan “teklif bedeli” alanını doldurarak satın alım başvurunuzu Bankamıza aktarmış olacaksınız. Bankamızın Emlak Alım Satım Yönetimi, belirttiğiniz iletişim bilgilerini kullanarak, en kısa sürede sizinle irtibata geçecek ve teklifiniz hakkında olumlu/olumsuz kararımızı bildirecektir. Bankamızın satış konusundaki değerlendirmesini beklemeksizin, aynı taşınmaz için aynı ya da farklı teklif bedelleriyle internet üzerinden 1 kereden fazla adette başvuru yapmanız, karışıklığa yol açabileceği gibi, satın alma başvurunuzun ciddiyetinin şüpheyle karşılanmasına sebep olabilecektir. Öte yandan, teklifiniz Bankamızın Emlak Alım Satım Yönetimi tarafından değerlendirilerek, teklif bedelinizin yeterli bulunmadığı yönündeki Bankamız kararı tarafınıza iletildiyse, aynı gayrimenkul için bir önceki teklif bedelinizin üzerinde olmak kaydıyla yeniden başvuru yapabilirsiniz. (Bu durum, gayrimenkulün başka bir teklif sahibine satışının gerçekleşmemiş olması, internet ilanının yayımlanmasına devam ediliyor olması durumunda geçerli olacaktır.)

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Başka kişiler tarafından verilen teklifler hakkında bilgi alabilir miyim?

Tarafımıza ulaşan teklifler ile ilgili bilgi verilmesi mümkün değildir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Burada belirtilen fiyatın üzerine KDV eklenecek mi?

Hayır. Bankamız KDV mükellefi olmadığından satış bedeline KDV ilave edilmeyecektir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Gayrimenkuller ile ilgili daha detaylı bilgi alabilir miyim?

Gayrimenkullerimiz ile ilgili bilgilere internet sitemizde yer verilmiştir. Öte yandan, söz konusu taşınmazlar ile ilgili olarak internet sitemizde yayınlamakta olduğumuz “tapu kaydı bilgileri”nden faydalanarak , kendi imkanlarınızla, ilgili tapu ve belediye dairelerinden, kapsamlı araştırma yapmanız mümkündür ve tavsiye edilir. Taşınmaz mallar ile ilgili olarak Bankamızca internet sitesinde yayınlanmakta olan tüm ilanlar, taahhüt içermeyip, genel bilgi niteliğindedir. İleride, ilan edilen durum ile mevcut durum arasında ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklardan Bankamız sorumlu olmayacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Vadeli teklif vermek veya ödemenin taksitlere bölünmesi mümkün mü?

Bankamız gayrimenkul satışları peşin ödemeli olarak yapılmakta ve teklif bedelinin tamamının kabul bildirimini takip eden 15 gün içerisinde ödenmesi gerekmektedir. Diğer taraftan, ödemelerinizin zamana yayılmasını teminen, konut kredisi ve benzeri ihtiyaçlarınız ile ilgili başvurularınızın kredi prosedürlerimiz çerçevesinde şubelerimiz tarafından değerlendirileceği tabiidir

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Gayrimenkulün fiyatı en son ne kadar olur, yetkililerle pazarlık edebilir miyim?

İlan edilen muhammen değerler, gayrimenkullerin asgari teklif bedelleri olup bu tutarların üzerindeki teklifler tercih edilecek, altındaki teklifler ise sadece bankanın gerek göreceği istisnai durumlarda dikkate alınacaktır. Bu nedenle teklif sahiplerinin alıcı olmak istedikleri gayrimenkuller için ödeyebilecekleri en yüksek fiyatı teklif etmeleri önerilir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İlgilendiğim gayrimenkulü nasıl görebilirim?

Gayrimenkul ile ilgili bilgiler ve fotoğraflar internet sitemizde yer almaktadır. “SATILACAK GAYRİMENKULLER” listesindeki her bir taşınmaz için, ilgili ilan satırının “ayrıntılar” başlığı altında yer alan “teklif ver” butonuna basarak ve “Gayrimenkul hakkında görüşmek istiyorum” seçeneğini işaretleyerek size ulaşmamızı sağlayacak bilgileri Bankamıza aktarmış olacaksınız. Bankamızın Emlak Alım Satım Yönetimi, belirttiğiniz iletişim bilgilerini kullanarak, en kısa sürede sizinle irtibata geçecek ve uygun görülmesi durumunda gayrimenkulü görmeniz için yardımcı olacaktır

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Gayrimenkul hangi yöntem ile satılacaktır?

Gayrimenkuller teklif toplama yöntemi ile satılacaktır. Satışın en yüksek teklif sahibine yapılması esastır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor