Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

QR Kod ile Giriş

Yapı Kredi’den bir ilk daha: İnternet Şubesi’ne QR Kod ile Giriş!

Yapı Kredi, teknolojik özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya, Sınırsız Bankacılık deneyiminizi bir adım öteye taşımaya devam ediyor! Artık Kurumsal İnternet Şubemize giriş yapmak için Yapı Kredi Mobil'de Kurumsal menüden "QR Kod ile İnternet Şubesine Giriş" butonuna tıklayarak internet şubesi giriş ekranındaki QR kodu okutmamız yeterli.

QR kod ile nasıl giriş yapacağım?

Kurumsal internet şubesine QR kod ile giriş yapmak için ayrı bir üyelik gerekmez. Aşağıdaki adımları izleyerek kolayca giriş yapabilirsiniz.

  • Öncelikle Beni Hatırla özelliğiniz pasif durumda ise aktive etmelisiniz. Bu özelliğiniz aktif ise 2. adımdan devam edebilirsiniz.

    Beni Hatırla özelliğini aktive etmek için; Kurumsal menüde giriş ekranındaki "Beni Hatırla" butonunu sağa çekerek açık konuma getirin ve mevcut kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın. Sistem bir kez sizi tanıdıktan sonra firma kodu ve kullanıcı kodunuzu girmenize gerek kalmadan sadece tek şifreyle giriş yapabileceksiniz.
  • yapikredi.com.tr’de sağ üst köşedeki İnternet Şubesi menüsünde yer alan Kurumsal İnternet butonunu tıklayın ve giriş ekranındaki QR Kod ile Giriş sekmesini açın
  • Yapı Kredi Mobil uygulamasını açıp Kurumsal menüden şifrenizi girin ve "QR Kod ile İnternet Şubesine Giriş" butonuna basın.
  • Açılan kameraya internet şubesi giriş ekranında gördüğünüz QR kodu okutun.

    QR kodu okuttuğunuz anda internet şubesine güvenle giriş yapmış olacaksınız.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor