Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Şifre Değiştirme

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresini nasıl alabilirim?

Bankamızda bir hesabınız ve geçerli bir Worldcard’ınız ya da World Banka Kartınız varsa Şifre İşlemleri menüsünde bulunan Şifre Al / Şifremi Unuttum seçeneğini kullanarak anında Kurumsal İnternet Şubesi şifrenizi alabilir, blokelenmiş şifrenizi aktif edebilir ya da yeni şifre talep edebilirsiniz.

İnternet Şubesini Sistem Yöneticili olarak kullanıyorsanız kendisi ile irtibata geçerek şifre yenileme sürecini başlatmasını isteyebilir ya da blokelenmiş şifrenizi hatırlamanız durumunda aktif edilmesini talep edebilirsiniz.

Bankamıza ait bir kartınızın ya da Sistem Yöneticiniz bulunmaması durumunda şifre işlemlerinizi şubelerimiz aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresini unutur ya da blokelersem ne yapmalıyım?

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresini unutmanız durumunda;

Bankamızda bir hesabınız ve geçerli bir Worldcard’ınız ya da World Banka Kartınız varsa Şifre İşlemleri menüsünde bulunan Şifre Al / Şifremi Unuttum seçeneğini kullanarak anında Kurumsal İnternet Şubesi şifrenizi yenileyebilir, blokelenmiş şifrenizi aktif edebilir ya da yeni şifre talep edebilirsiniz.

İnternet Şubesini kullanan Sistem Yöneticiniz var ise kendisi ile irtibata geçerek şifre yenileme sürecini başlatmasını isteyebilir ya da blokelenmiş şifrenizi hatırlamanız durumunda aktif edilmesini talep edebilirsiniz.

Bankamıza ait bir kartınızın ya da Sistem Yöneticiniz bulunmaması durumunda şifre işlemlerinizi şubelerimiz aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresini kaç kere hatalı girersem şifrem blokelenir?

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı şifresini 3 (üç) kere hatalı girilmesi durumunda blokelenerek girişe izin verilmez.

Smart Banking Şifremi unutur ya da kaybedersem ne yapmalıyım?

Smart Banking ürünü ile birlikte tarafınıza teslim edilen şifre zarfı içerisinde PUK Numarası yer almaktadır. Bu PUK Numarası ile Şifrenizi (PIN) değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi (PIN kodunuzu) değiştirmek için:

Başlat [Start] > Programlar [Programs] > Kobil Systems > Kobil Smart Key dizini altında yer alan Card Management Tool seçeneğini seçiniz.

Açılan pencerede Akıllı Kart [Card] başlığı altında Şifre Değiştir [Change Pin] seçeneğine tıklayınız. Şifrenizi değiştirmeden önce eski şifrenizi tuşlamanız gerekmektedir. Eski şifrenizi tuşladıktan sonra iki kez yeni belirlediğiniz şifrenizi tuşlayarak şifre değişikliği işlemini sonuçlandırabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor