Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel

Kefilli Play öğrenci kartı, Gelir elde etmeye başladıktan sonra Play karta çevrilebiliyor mu?

Gelir elde etmeye başladıktan sonra kefilli Play öğrenci kartınızın kefilsiz karta dönüşümünü gerçekleştirememektesiniz. Bu sebeple, öğrencilere ait olmayan Play kart başvurusu için güncel gelir belgeniz ile birlikte en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne başvurmanızı rica ederiz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartından nakit çekim yapıldığında ne kadar masraf kesilir?

Kredi kartınızla nakit çekilen veya nakit çekim hükmünde sayılan tutarlar için alınacak nakit çekim ücreti, Yapı Kredi ATM'leri, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi İnternet Şubesi için tutarın
%3,5'i + 6 TL; Yapı Kredi Şubeleri ve yurtiçi/yurtdışı diğer bankalar için %3,5'i +8 TL olarak tahsil edilmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yapı Kredi Seyahat Hattı nedir?

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan, adios kartınızı kullanarak yapacağınız seyahat harcamalarınızda adios'a özel tüm seyahat harcamalarınızda 9 aya varan taksit ve %2 puan fırsatından yararlanabilirsiniz

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı faizi nedir? Nasıl hesaplanır?

Alışveriş Faizi: Hesap Özeti’nizde belirtilen dönem borcunuzun tamamını, son ödeme tarihine kadar ödemeniz halinde alışverişlerinizden (taksitli işlemler dahil) kaynaklanan borcunuza faiz işletilmemektedir. Dönem borcunuzun tamamını son ödeme tarihine kadar ödemeyerek kredilendirme tercih ettiğiniz takdirde, hesap kesim tarihini takip eden günden son ödeme tarihine kadar Nakit Çekim dışındaki harcamalarınız ile faiz, kart ücreti ve yıllık üyelik ücreti dışında kalan diğer ücretler için günlük ödenmeyen bakiyeye, son ödeme tarihini takip eden günden itibaren ise asgari tutar dışında kalan günlük ödenmeyen bakiyeye akdi faiz oranı üzerinden alışveriş faizi uygulanır. Kredi kartınıza tahsis edilen limiti aşmanız durumunda, aynı gün, aşılan tutara alışveriş faiz oranı üzerinden faiz hesaplanmaya başlar, toplam borç bakiyesi, tahsis edilen limite düşene kadar faiz işlemeye devam eder.

Nakit Çekim Faizi: Nakit Çekim işlemlerinde, aynı gün faiz işlemeye başlamakta ve Hesap Özeti’nizde, hesap kesim tarihine kadar oluşan faiz yer almaktadır. Hesap kesim tarihi ile ödeme yaptığınız tarih arasındaki faiz, bir sonraki Hesap Özeti’nizde yer alır. (Aynı uygulama Nakit Çekim hükmünde sayılan “casino vs.” işlemler için de geçerlidir.)

Gecikme Faizi: Hesap Özeti’nizde belirtilen son ödeme tarihine kadar asgari tutarın altında ödeme yapmanız halinde, asgari tutarın nakit çekim, faiz, kart ücreti ve yıllık üyelik ücreti dışında kalan günlük ödenmeyen kısmına hesap kesim tarihini takip eden günden son ödeme tarihine kadar akdi faiz; faiz, kart ücreti ve yıllık üyelik ücreti dışında kalan günlük ödenmeyen kısmına ise son ödeme tarihini takip eden günden itibaren gecikme faizi uygulanır.

* Hesap Özeti’nizin ön yüzünde bilgilendirme amaçlı olarak yer alan alışveriş, Nakit Çekim ve Gecikme Faizi oranlarına KKDF ve BSMV dahil değildir. Hesap Özeti’nize yansıtılan gecikme ve dönem faizi (alışveriş ve/veya Nakit Çekim Faizi) tutarlarına ise ilave olarak KKDF ve BSMV tutarları, yürürlükteki yasal oranlar uygulanarak, dönem borcu toplamına dahil edilmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yurtdışından yapılan işlemler kredi kartına nasıl yansır?

Worldcard ile yurtdışında, Visa / Master ambleminin bulunduğu ATM' ler aracılığı ile o ülkenin döviz kuru cinsinden para çekilebilir. Worldcard ile nakit çekimlerde, aynı gün faiz işlemeye başlar ve tutarın % 3' ü nakit çekim ücreti olarak tahsil edilir. İşlemin gönderildiği tarihteki çapraz kurdan USD' ye, Hesaba borç kaydedildiği tarihteki T.C.Merkez Bankası Döviz Satış Kuru' nun %3’e varan oranda fazlası ile TL’ye çevrilir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Öğrenci kredi kartı limit arttırımı nasıl yapılır?

Play limit artırım talebinizi işleme alabilmemiz için limit artırım talep dilekçeniz ve kefilinizin güncel gelir belgesi gerekmektedir. Kefiliniz ile birlikte size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne başvurmanızı rica ederiz. Kefilinizin güncel gelir belgesiyle birlikte limitiniz en fazla 1.000 TL’ye kadar yükseltilebilecektir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Nakit çekim faizi nedir?

Nakit çekim işlemlerinde,aynı gün faiz işlemeye başlamakta ve Hesap Ekstrenizde,hesap kesim tarihine kadar oluşan faiz yer almaktadır.Hesap kesim tarihi ile ödeme yaptığınız tarih arasındaki faiz,bir sonraki Hesap Ekstrenizde  yer alır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Limit aşım faizi nedir?

Kredi kartınıza tahsis edilen limiti aşmanız durumunda,aynı gün,aşılan tutara alışveriş faiz oranı üzerinden faiz hesaplanmaya başlar,toplam borç bakiyesi,tahsis edilen limite düşene kadar limit aşım faizi işler.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartının yenilenmesini nasıl yapabiliriz?

Kartınızın yenilenmesi için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartına temassız özellik tanımlama nasıl yapılır?

Kredi Kartınıza temassız özellik yüklemek için İnternet Şubesi Ana Sayfa'da Kredi Kartları/Kulüp-Program/Yeni Program Al/Temassız Özellik başlıklarından işlem yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor