Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Güvenlik

Kartınızın şifresi size özeldir. Yapı Kredi ATM'lerini kullanırken kartınızın şifresini ezberleyiniz, bankamız personeli dahil kimseye söylemeyiniz ve hiçbir yere yazmayınız!

Güvenliğiniz İçin Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

 • Banka ya kredi kartı şifrenizi belirlerken, doğum yılınız gibi üçüncü kişilerce kolayca ulaşılabilir ya da tahmin edilebilir kişisel bilgilerinizle ilgili numaraları seçmeyin.
 • Şifrenizi belirlerken 5555, 1234, 2486, 2580 gibi aynı, ardışık ya da tuşlarken el hareketlerinizden anlaşılır geometrik şekil oluşturan rakamları kullanmayın.
 • Banka Kartınız için belirlediğiniz şifrenizin internet şubesi, telefon bankacılığı, kredi kartı ve diğer bankalara ait kredi / banka kartı şifrelerinizden farklı olmasına dikkat edin.
 • Şifrenizi kartınızın üzerine yazmayın, cüzdan, bilgisayar, taşınabilir bellek ya da cep telefonu gibi ortamlarda saklamayın; düzenli aralıklarla değiştirmeye özen gösterin.
 • ATM'de işlem yaparken kart şifrenizi başkalarının göremeyeceği şekilde, tuş panelini diğer elinizle kapayarak girin.
 • Güvenliğiniz için şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin. Kartınız ve şifreniz ile ilgili sorunlarda şubelerimize ya da 444 0 444 / 0850 222 0 444'ten Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'na başvurun.
 • Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda kartınızı kapattırmak için zaman yitirmeden 444 0 444 / 0850 222 0 444'ten 0’ı tuşlayarak Kayıp /Çalıntı Hattı’na haber verin.
 • Kartınızın ATM'de sıkışması durumunda tanımadığınız kişilerden gelen yardım tekliflerine itibar etmeyin, şifrenizi tekrar girmenizi istemeleri durumunda bunu denemeyin ve şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin. Mümkünse, bulunduğunuz ATM'den ayrılmadan önce kendi cep telefonunuzdan 444 0 444 / 0850 222 0 444'ten 0’ı tuşlayarak Kayıp /Çalıntı Hattı’nı arayarak kartınızı iptal ettirin. Yeni kartınız en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.
 • ATM’de işlem yaparken, kimden olursa olsun, yardım tekliflerini geri çevirin.
 • İşlem yaptığınız ATM'de her zamankinden farklı, olağan dışı bir durum olduğunu fark ederseniz 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak bankamızı bilgilendirin.
 • Para sıkışması veya para üstü sorunu yaşadığınızda, ATM ekranına gelecek olan cep telefonu bilgisi ekranına, cep telefon numaranızı girin. Bu işlemden sonra cep telefonunuza konu ile ilgili bilgilendirme SMS’i bankamız tarafından ücretsiz gönderilecektir. Sorununuz en geç 1 iş günü içerisinde çözüme ulaşacaktır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor