Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Güvenlik

Kartınızın şifresi size özeldir. Yapı Kredi ATM'lerini kullanırken kartınızın şifresini ezberleyiniz, bankamız personeli dahil kimseye söylemeyiniz, telefonla tuşlamayınız!

Güvenliğiniz İçin Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

 • Bankadan aradığını söyleyen ve şifrenizi söylemenizi veya tuşlamanızı isteyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz, şifre ile doğrulama sadece sizin bankayı aradığınız durumda yapılmaktadır.
 • ATM'de işlem yaparken kart şifrenizi başkalarının göremeyeceği şekilde, tuş panelini diğer elinizle kapayarak girin.
 • İşlem yaptığınız ATM'de her zamankinden farklı, olağan dışı bir durum olduğunu fark ederseniz (özel olarak yerleştirilmiş bir cihaz vb.) 444 0 444/0850 222 0 444’ten Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak bankamızı bilgilendirin.
 • Kartınız ve şifreniz ile ilgili sorunlarda şubelerimize ya da 444 0 444/0850 222 0 444'ten Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ne başvurun.
 • Banka ya da kredi kartı şifrenizi belirlerken, doğum yılınız gibi üçüncü kişilerce kolayca ulaşılabilir ya da tahmin edilebilir kişisel bilgilerinizle ilgili numaraları seçmeyin.
 • Şifrenizi belirlerken el hareketlerinizden anlaşılır geometrik şekil oluşturan rakamları kullanmayın.
 • Kartınız için belirlediğiniz şifrenizin internet şubesi, Müşteri İletişim Merkezi, kredi kartı ve diğer bankalara ait kredi/banka kartı şifrelerinizden farklı olmasına dikkat edin.
 • Şifrenizi kartınızın üzerine yazmayın, cüzdan, bilgisayar, taşınabilir bellek ya da cep telefonu gibi ortamlarda saklamayın; düzenli aralıklarla değiştirmeye özen gösterin.
 • Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda kartınızı kapattırmak için zaman yitirmeden 444 0 444/0850 222 0 444'ten 0’ı tuşlayarak Kayıp/Çalıntı Hattı’na haber verin.
 • Kartınızın ATM'de sıkışması durumunda tanımadığınız kişilerden gelen yardım tekliflerine itibar etmeyin, şifrenizi tekrar girmenizi istemeleri durumunda bunu denemeyin ve şifrenizi bankamız çalışanları dahil kimseye söylemeyin. Mümkünse, bulunduğunuz ATM'den ayrılmadan önce kendi cep telefonunuzdan 444 0 444/0850 222 0 444'ten 0’ı tuşlayarak Kayıp/Çalıntı Hattı’nı arayarak kartınızı iptal ettirin. Yeni kartınız en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.
 • ATM’de işlem yaparken, kimden olursa olsun, yardım tekliflerini geri çevirin.
 • Para sıkışması sorunu yaşadığınızda, ATM ekranına gelecek olan cep telefonu bilgisi ekranına, cep telefon numaranızı ve sıkışan tutar bilgisini yazın. Bu işlemden sonra cep telefonunuza konu ile ilgili bilgilendirme SMS'i bankamız tarafından ücretsiz gönderilecektir. www.yapikredi.com.tr kayıt takip sisteminden kaydınızı takip edebilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor