Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Finansmanı

Nakit Yönetimi

Nakit yönetimi ihtiyaçlarınıza özel çözümleri birlikte oluşturalım

Yapı Kredi, uzman kadrosu ile müşterilerinin ticari faaliyetlerinden doğan tahsilat ve ödemelerinin daha verimli bir şekilde yapılması amacıyla;

  • Tahsilat, ödeme ve fon fazlası yönetimi konusunda danışmanlık,
  • İhtiyaca özel tahsilat ve ödeme ürün ve hizmetleri geliştirme, uygulama ve sunma,
  • Firma muhasebe sistemine uygun ödeme ve/veya tahsilat bilgileri alımı ve gönderimi faaliyetlerinde bulunur.

Yapı Kredi Nakit Yönetimi ve Ürün Geliştirme Bölümü'nün temel hedefi, tahsilat ve ödeme işlemlerinde müşterilerinin operasyonel yükünü ve maliyetini azaltmak, verimliliği artırmak, işlem hatası olasılığını en aza indirmek ve güvenliğini artırmaktır.

Dış Ticaret Finansmanı

Dış Ticaret Finansmanı alanında uzman kadrosu, müşteri odaklı yaklaşımı ve ‘danışman banka’ imajı ile müşterilerine hizmet sunan Yapı Kredi bu alanda sektörün önde gelen kurumları arasında yer almaktadır.

Amacımız, geleneksel dış ticaret finansmanı ürünlerinde müşterilerimize verdiğimiz desteği sürdürürken; yapılandırılmış finansman ürünleri ile de dış ticaret işlemlerinde müşterilerimize farklılık yaratmaktır. Bu bağlamda, şirketinize özel çözümler üreterek dış ticaret finansmanı işlemlerinizde çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Finansmanı siz müşterilerimizin bu spesifik alandaki ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışırken, UniCredit ve iştiraklerinin faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki deneyim, uzmanlık ve finansman kaynaklarından da yararlanmakta, Bankamızın mensubu olduğu Avrupanın en büyük bankacılık gruplarından biri olan UniCredit Grubu'nun imkanlarını müşterilerimize sunmaktadır.

Bölümümüz, çeşitli satış bölgelerinde yerleşik uzman kadrolardan oluşmaktadır. Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Finansmanı Bölümü Uzmanları, 2003 yılından bu yana şubelerimizle birlikte müşteri ziyaretleri gerçekleştirmekte, ihtiyaç görüldüğünde siz müşterilerimizle direkt iletişime geçmekte ve mevcut ya da yeni oluşturulacak ürünlerin sizlere sunumu, işlemlerin ivedilikle ve hatasız gerçekleşmesi konusunda şubelerimizle birlikte hareket etmektedirler.

Perakende Bankacılık

Müşteri Destek - Operasyon

  • T: (+90 212)-339 6148
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor