Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

İnternet Şubesi

İnternet Şubesi ile İlgili En Sık Sorulan Sorular

İnternet/mobil şube şifremi belirlerken nelere dikkat etmeliyim?

Yeni bir Yapı Kredi İnternet/Mobil Şube şifresi aldığınızda harf kullanmanıza gerek kalmadan, sadece rakamlardan oluşan bir şifre belirleyebilirsiniz. Böylece hem şifrenizi daha kolay hatırlayabilecek hem de internet ve mobil şubeye çok daha hızlı girebileceksiniz. Aşağıdaki kuralları dikkate alarak Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen rakamlı şifrenizi oluşturabilirsiniz.
• Şifre 6 rakamdan oluşmalıdır.
• Girilen son 3 şifreden farklı olmalıdır.
• Yan yana 5'ten fazla tekrar eden rakamdan (Örn: 111111) oluşmamalıdır.
• Yan yana 5'ten fazla ardışık rakamdan (Örn: 123456) oluşmamalıdır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yapı Kredi İnternet Şubesi için önerilen tarayıcılar nelerdir?

Yapı Kredi İnternet Şubesi; Microsoft Internet Explorer 9 ve üzeri, Google Chrome 11 ve üzeri, Mozilla Firefox 3.5 ve üzeri, Safari 5 ve üzeri tarayıcıları desteklemektedir. Belirtilen tarayıcıları kullanarak İnternet Şubemizde işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız .

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartımdan yaptığım harcamalar sonrası bekleyen provizyon işlemlerimi nasıl görüntüleyebilirim?

Kartlarım/Kart Bilgileri menüsünde yer alan Kredi Kartlarım başlığına tıklayın. Detaylarını görüntülemek istediğiniz kartınızı seçin. Sağ taraftaki İşlemler menüsünden "Güncel Dönem İşlemleri"ni tıklayarak provizyonda bekleyen işlemlerinizi veya güncel dönem harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı borcuma yansıyacak olan Gelecek Dönem Taksitlerimi nasıl görüntüleyebilirim?

Bu bilgiye ulaşmak için Kartlarım menüsü altındaki Kredi Kartlarım başlığını tıklayın. Detaylarını görüntülemek istediğiniz kartınızı seçin. Sağ taraftaki İşlemler menüsünden Gelecek Dönem Taksitlerim'i tıklayın. Taksitlerinizin detayı ay bazında görüntülenecektir. Dilerseniz, incelemek istediğiz hesap özeti tarihine tıklayarak gerçekleştirdiğiniz taksitli işlemlerin taksit tutarı, taksit sayısı, kalan taksit tutarı gibi detaylarını da görüntüleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Favori Hesap nedir?

Favori Hesap Tanımlama ile sık kullandığınız bir hesabınızı favori hesap olarak tanımlayabilir, vadesiz hesaplarım menüsünde ve hesap seçimi yapmanız gereken işlemlerde hesabınızın en üstte görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Favori Hesap tanımlamak için; İnternet Şubesi’nde Hesaplarım menüsünde yer alan Vadesiz Hesaplarım başlığını seçin. Açılan sayfada tanımlamak istediğiniz hesabı işaretleyin ve sağdaki işlemler menüsünden “Favori Hesap Tanımla” butonunu tıklayın. Daha önce Favori Hesap olarak tanımladığınız bir hesabınızın bu özelliğini iptal etmek için ise aynı ekrandan “Favori Hesap İptal”i seçmeniz yeterli.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı Şifre Kullanım Ayarlarımı nasıl değiştirebilirim?

Akıllı şifre kullanım ayarlarınızı İnternet Şubemizden “Ayarlarım / Akıllı Şifre İşlemlerim / Akıllı Şifre Kullanım Ayarları” menüsünden rahatlıkla değiştirebilir, İnternet/Mobil Şube girişi ve işlem onaylama için sahip olduğunuz Akıllı Şifre ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bilgilerim alanında eski adres ve bilgilerim var, bunları silebilir miyim?

Evet, güncel olmayan adres, e-posta, cep telefonu, sabit telefon/fax, sosyal medya bilgileri gibi bilgilerinizi ilgili kaydı seçerek sağ tarafta yer alan işlem menülerinden silebilirsiniz. Ancak; silmek istediğiniz adres ya da e-postaya tanımlı bir gönderiniz varsa, size silme işlemi sırasında bu gönderilerin taşınmasını istediğiniz adres/e-posta sorulur. Gönderilerinizi mevcut bir kaydınıza taşıyarak eski bilginizi silebilirsiniz.

İnternet şubesinde güvenlik sebebi ile cep telefonu numarası ekleme ve silme işlemi yapılamamaktadır. Ancak üzerinde herhangi bir gönderi tanımı yoksa cep telefonunuzu silebilirsiniz. Cep telefonu numaranız internet şubesine giriş için Akıllı SMS numarası olarak kullanılabilmektedir. Bu sebeple cep telefonu numaranızı size en yakın Yapı Kredi Şube veya ATM'sinden ekleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bankanızdan kredi başvurusunda bulundum, internet şubenizden sonucunu öğrenebilir miyim?

Evet, Krediler/Başvuru İzleme menüsünden internetten, şubeden ve diğer tüm başvuru kanallarından yapmış olduğunuz kredi başvurularını izleyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartı borcumu ödedim, borcumun tamamının ödendiğini ya da kısmi ödeme yaptığımda ne kadar borcumun kaldığını nasıl görebilirim?

Kartlar/Kredi Kartlarım menüsüne girdiğinizde kredi kart(lar)ınızın listelendiği özet tabloda, orta sütunda “Kalan Hesap Özeti” borcu alanında hesap özetinden kalan bir borcunuz varsa görüntüleyebilirsiniz. Hesap özeti borcunuzun tamamını ödediyseniz alttaki bakiye “0” sıfır olarak görünecektir. Güncel Borç alanında ise bir sonraki hesap kesim tarihinize yansıyacak borcunuzu takip edebilirsiniz.

Hesap özeti borcunuzun bir kısmını ödediyseniz ve kalanını ödemek istiyorsanız Borç Ödeme/Kendi Kredi adımında da kalan bakiyelerinizi görerek ödeyebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

İnternet Şubesi üzerinden hangi ürünlere başvurabilirim?

 • Kartlar (asıl kart ve ek kart)
 • Hesap Açılışı
 • Bireysel İhtiyaç ve Konut Kredisi
 • Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)
 • Kartopu
 • Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)
 • Opet Otobilim
 • Paro Programı
 • İdeal Hayat Sigortası
 • Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)
 • Eşyam Sigortası
 • Kişisel Güvence Sigortası

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor