Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Worldpuan

Worldpuan nedir?

Worldpuan, kredi kartı ile alışveriş yaptığınız World Üye İşyerleri'ndeki alışverişlerde puan kazandıran, World sistemine dahil üye kuruluşlarında ise hızlı ve puan kazandıran ve üye kuruluşlarda anında para gibi kullanılabilen çok kârlı bir puan sistemidir. Worldpuan hakkında ve daha başka nerelerde kullanabileceğiniz hakkında en detaylı bilgiyi worldcard.com.tr sitesinde World'ü Tanıyın-World'ü Keşfet-Worldpuan bölümünde bulabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldpuan ile TL yükleme nasıl yapılır?

Worldcep kodunuzu, Anne Kızlık soyadınızı ve kullanmak istediğiniz Worldpuan miktarını arada bir boşluk bırakarak 4433'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

1 TL kaç WP dir?

1 TL 200 WP dir. 

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldpuanlarımı Ne Kadar Süre İçerisinde Kullanabilirim?

Bazı Worldpuan kampanyalarından kazanılan puanlar için son kullanma tarihi belirlenebilmektedir. Bu gibi durumlarda, kampanya duyurusu yapılırken puanların son kullanma tarihi de belirtilmektedir.

Bu tip kampanyalar haricinde kazandığınız Worldpuanlar için herhangi bir son kullanım tarihi belirlenmemiştir. Worldpuanlar yıl içinde kullanılmadığında, bir sonraki yıla devretmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldpuanlarımı nasıl kullanabilirim?

Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri'nde kullanabilirsiniz. Worldcard'ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri'nde para yerine geçer.

Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

World TL/dak uygulaması ile birikmiş olan Worldpuanlarınızı ile kullanarak Turkcell'den TL/dak alabilirsiniz. TL/Dak alabileceğiniz puanınızı ve kampanya kodunuzu Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Worldkontör uygulaması ile birikmiş olan Worldpuan’larınızla Turkcell'den konuşma süresi ya da kontör alabilirsiniz. Worldkontör puanınızı ve kampanya kodunuzu Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı olan faturalarınızı Worldpuanlarınızla ödeyebilirsiniz.

Kazandığınız Worldpuan'larınızı çeşitli ayrıcalıklarla Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları'na aktarabilirsiniz.

Şubelerimiz,İnternet Şubesi ve Telefon Bankacılığı aracılığı ile talimat vererek Kredi kartı yıllık üyelik ücretinizi birikmiş Worldpuanlar’ınızla veya Avanspuan kullanarak ödeyebilirsiniz.

Worldpuan uygulamasından yararlanabilmesi için kartta zamanında ödenmeyen bir borç ya da ödeme sorunu olmaması ve kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. Worldcard'ınızda biriken Worldpuanlarınız kredi kartı borcundan düşülemez.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor