Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yenilikler

Yapı Kredi İnternet Şubesi, 500'e yakın işlem seçeneği ile bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Siz de bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden, internet üzerinden hızlı ve güvenli gerçekleştirmek için Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın

İnternet şubemizdeki yeniliklere hemen göz atın:

Şubeye Gitmeden Yatırım Hesabı Açılışı

Hisse senedi işlemi yapmaya hemen başlamak için; şubeye gitmenize gerek kalmadan Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Yatırım Hesabı açabilirsiniz.

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra Yatırımlar > Hisse Senedi > Yatırım Hesabı Açılış adımlarını izlemeniz yeterli.

gib.gov.tr Vergi Ödemeleri

Artık gib.gov.tr de hesaptan ödeme işleminizi Yapı Kredi İnternet Şubesi şifreniz ile yapabilirsiniz.
Yapı Kredi hesabınızdan ödeme yapmak için;

  • gib.gov.tr’de ödeme ekranında hesaptan ödemeyi seçin.
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne kullanıcı kodu/TCKN ve şifrenizle giriş yapın.
  • Ödeme yapmak istediğiniz hesabı seçin.
  • İşleminizi onayladıktan sonra, tekrar gib.gov.tr'ye yönlendirilmeyi bekleyin.

Akıllı Borsacım

Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden Akıllı Borsacım’ı aktive ederek size sunulan hisse senedi önerilerini hızlıca görüntüleyebilir ve kolayca yatırım yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türk Telekom Mobil (Avea) TL Yükleme

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde Türk Telekom Mobil (Avea) faturasız hatlarınıza ister hesabınızdan ister kredi kartınızdan anında TL yükleyebilirsiniz.

İnternet şubesinde Ödemeler > GSM TL/Paket Yükleme > Türk Telekom Mobil (Avea) TL Yükleme adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik TL yükleme işleminizi Akıllı Rehber’e kaydederek sonraki işlemlerinizde aynı bilgileri tekrar girmenize gerek kalmadan yükleme yapabilirsiniz.

Esnek Hesap Limit Başvurusu

Hesabınızda yeterli para kalmadığında nakit ihtiyacınızı anında karşılamak için şimdi Esnek Hesap’a başvurabilir, limitinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İnternet şubesinde Hesaplar > Esnek Hesap Başvurusu ve Limit Arttırımı adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Esnek Hesap e-Hesap Özeti talimatınızı da Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden hemen verebilirsiniz. e-Hesap Özeti ile, Esnek Hesap kullanım detaylarınıza istediğiniz an ulaşabilir, hesap özetinizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dijital Kasko Sigortası

Yapı Kredi Mobil üzerinden dilediğiniz zaman kolay ve hızlı bir şekilde kendiniz veya başkası için Allianz Sigorta güvenceli kasko teklifleri alabilir, poliçe alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün ve Başvurular> Sigorta İşlemleri> Dijital Kasko Sigortası adımlarını izleyerek anında kasko teklifi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SIM Bloke Kaldırma

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Artık cep telefonu numaranızı ya da SIM kartınızı değiştirdiğinizde telefonunuza konulan Akıllı SMS blokesini internet şubesi üzerinden anında kaldırabilirsiniz. Blokenizi anında kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

  • Bireysel internet şubesine her zamanki gibi Kullanıcı Kodu/TCKN ve şifreniz ile giriş yapın. SIM kartınız blokelendi ise cep telefonunuza bilgilendirme SMS’i gelir ve internet şubesi giriş ekranızdan otomatik olarak bloke kaldırma ekranına yönlendirilirsiniz.
  • Güvenliğiniz için ekranda görünen bilgileri doldurarak kimliğinizi doğrulayın.
  • İşlem başarı ile tamamlandığında telefonunuza gönderilecek olan Akıllı SMS şifresi ile internet şubesine anında giriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Artırma

Artık internet şubesinden kredi kartlarınız için limit artırım talebinizini dilediğiniz zaman kolayca iletebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Tek Şifre

Artık Bireysel İnternet/Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi için farklı şifrelere ihtiyacınız yok. Tek Şifre kullanarak rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcutta Müşteri İletişim Merkezi şifreniz varsa internet/mobil şube şifrenizi Müşteri İletişim Merkezi üzerinden işlem yaparken Tek Şifre olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce Müşteri İletişim Merkezi şifresi almadıysanız, Bireysel İnternet Şubesi’nden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet/Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi Giriş Durumu adımlarını izleyerek şifrenizi dilediğiniz zaman Müşteri İletişim Merkezi kanalı için de kullanıma açabilirsiniz.

Döviz Hesap Özeti Talimatı

Döviz Hesap Özeti talimatı ile yurt dışı harcamalarınızı artık döviz cinsinden takip edebilirsiniz. İnternet şubesinde giriş yaparak Kart Hizmetleri > Diğer İşlemler ve Yetkilendirme adımlarını izledikten sonra Döviz Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

e-Devlet Kapısı’na Giriş

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden e-Devlet Kapısı’na e-Devlet şifresi gerekmeden ve ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için; internet şubesine girdiğinizde sağ alt köşede bulunan “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamanız yeterlidir. e-Devlet Kapısı üzerinden; SGK hizmet dökümü, araç sorgulama, vergi borcu sorgulama, mahkeme dava dosyası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama gibi birçok işlemi sıra beklemeden, ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kredi Kartı Başvurusu

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde başka kredi kartınız olmasa da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet şubesinde Kredi Kartlarım > Başvurular > Kredi Kartı Başvurusu ya da Başvurular > Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz esnasında ihtiyaçlarınıza en uygun kredi kartını seçebilirsiniz.

İnternetten Anında Kredi

Artık şubeye gitmenize gerek kalmadan, en uygun faiz oranlarıyla internet şubemizden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan krediniz hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.
İnternet şubesinde Krediler > Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Seyahat Sağlık Sigortası

Artık internet şubemizden Seyahat Sağlık Sigortası’na başvurarak kendinizi ve sevdiklerinizi seyahatiniz boyunca güvence altına alabilirsiniz. İnternet şubemizde Sigortalar > Seyahat Sağlık Sigortası adımlarını izleyerek anında başvuru yapabilirsiniz.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) güvencesiyle; deprem ve deprem nedeniyle oluşacak yangın, infilak ve yer kayması hasarlarının binanıza vereceği maddi zararlara karşı güvende olun. İnternet şubemizde Sigortalar > Doğal Afet Sigortası DASK adımlarını izleyerek anında başvuru yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Hesabınızda yeterli para kalmadığında, tek tıkla kredi kartınızdan ister kendi hesabınıza ister başka bir hesaba taksitle para transferi yapabilirsiniz. Üstelik ücret yok, masraf yok!
İnternet şubesinde Kartlarım > Nakit Avans > Taksitli Nakit Avans adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Western Union

Dünyanın her yerine birkaç dakika içerisinde para transferi yapabileceğiniz hızlı, güvenilir ve kolay para transferi sistemi WESTERN UNION artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde!
İnternet şubesinde Para Gönder > Western Union > Para Gönder / Para Al adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

17:20'ye kadar EFT (İnternet Şubemizde EFT Süresi Uzatıldı)

İnternet şubemizde EFT süresi 17:20'ye kadar uzatıldı. Artık şube kapansa bile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Geç EFT işlem ücreti, EFT işlem ücretinden farklı olup ücret bilgisini işlem anında görebilir ya da buradan öğrenebilirsiniz.

Harcama Taksitlendir Özelliği

Artık internet şubemizden dilediğiniz zaman peşin harcamalarınızı taksitlendirebilir, taksitli harcamalarınıza taksit ekleyebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kredi Kartlarım > Harcama Taksitlendir adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Harcama Ertele Özelliği

Artık peşin ve taksitli harcamalarınızı internet şubemizden dilediğiniz zaman erteleyebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kredi Kartlarım > Harcama Ertele adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternetten Döviz Transferi (SWIFT)

Şubeye gelmenize gerek kalmadan, internet şubemizden ister yurt içi ister yurt dışı dilediğiniz döviz hesabına Swift Transfer yapabilirsiniz.
İnternet şubesinde Para Gönder > Swift Transferi adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternet şubemizden gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin listesi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor