Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Yenilikler

Yapı Kredi İnternet Şubesi, 500'e yakın işlem seçeneği ile bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor.

Siz de bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden, internet üzerinden hızlı ve güvenli gerçekleştirmek için Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın

İnternet şubemizdeki yeniliklere hemen göz atın:

Yapı Kredi Tek Şifre

Artık Bireysel İnternet/Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı için farklı şifrelere ihtiyacınız yok. Tek Şifre kullanarak rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcutta Telefon Bankacılığı şifreniz varsa internet/mobil şube şifrenizi Çağrı Merkezi üzerinden işlem yaparken Tek Şifre olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce Telefon Bankacılığı şifresi almadıysanız, Bireysel İnternet Şubesi’nden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet/Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı Giriş Durumu adımlarını izleyerek şifrenizi dilediğiniz zaman Telefon Bankacılığı kanalı için de kullanıma açabilirsiniz.

Döviz Hesap Özeti Talimatı

Döviz Hesap Özeti talimatı ile yurt dışı harcamalarınızı artık döviz cinsinden takip edebilirsiniz. İnternet şubesinde giriş yaparak Kart Hizmetleri > Diğer İşlemler ve Yetkilendirme adımlarını izledikten sonra Döviz Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Esnek Hesap Limit Başvurusu

Hesabınızda yeterli para kalmadığında nakit ihtiyacınızı anında karşılamak için şimdi Esnek Hesap’a başvurabilir, limitinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İnternet şubesinde Hesaplar > Esnek Hesap Başvurusu ve Limit Arttırımı adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SIM Bloke Kaldırma

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Artık cep telefonu numaranızı ya da SIM kartınızı değiştirdiğinizde telefonunuza konulan Akıllı SMS blokesini internet şubesi üzerinden anında kaldırabilirsiniz. Blokenizi anında kaldırmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

  • Bireysel internet şubesine her zamanki gibi Kullanıcı Kodu/TCKN ve şifreniz ile giriş yapın. SIM kartınız blokelendi ise cep telefonunuza bilgilendirme SMS’i gelir ve internet şubesi giriş ekranızdan otomatik olarak bloke kaldırma ekranına yönlendirilirsiniz.
  • Güvenliğiniz için ekranda görünen bilgileri doldurarak kimliğinizi doğrulayın.
  • İşlem başarı ile tamamlandığında telefonunuza gönderilecek olan Akıllı SMS şifresi ile internet şubesine anında giriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Artırma

Artık internet şubesinden kredi kartlarınız için limit artırım talebinizini dilediğiniz zaman kolayca iletebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Turkcell Paket Yükleme

Artık bireysel internet şubemizden, Turkcell Hazırkart’a TL yüklemek yanında faturalı ve faturasız hatlar için paket de satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Nar paketi, cepten / bilgisayardan internet, SMS ve müzik paketlerini hemen seçip, internet şubemizde Ödemeler > GSM TL/Paket Yükleme > Turkcell TL/Paket Yükleme adımlarını izleyerek anında alabilirsiniz.

İdeal Hayat Sigortası Başvurusu

Artık internet şubemizden İdeal Hayat Sigortası’na başvurarak kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz. İnternet şubemizde Sigortalar > İdeal Hayat adımlarını izleyerek anında başvuru yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Şifrenizi hatırlamak şimdi çok daha kolay!

Artık yeni bir Yapı Kredi İnternet Şubesi şifresi aldığınızda harf kullanmanıza gerek kalmadan, sadece rakamlardan oluşan 6 haneli bir şifre belirleyebilirsiniz. Böylece hem şifrenizi daha kolay hatırlayabilecek hem de internet şubesine çok daha hızlı girebileceksiniz.

e-Devlet Kapısı’na Giriş

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden e-Devlet Kapısı’na e-Devlet şifresi gerekmeden ve ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için; internet şubesine girdiğinizde sağ alt köşede bulunan “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamanız yeterlidir. e-Devlet Kapısı üzerinden; SGK hizmet dökümü, araç sorgulama, vergi borcu sorgulama, mahkeme dava dosyası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama gibi birçok işlemi sıra beklemeden, ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Banka Kartlarım Menüsü

Banka kart(lar)ınıza ait bilgileri artık internet şubemizden kolayca görüntüleyebilirsiniz. Kartlarım > Banka Kartlarım adımlarını izleyerek anında e-ekstre talimatı verebilir, banka kart(lar)ınızın hesap özetlerini görüntüleyebilir ve puan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde başka kredi kartınız olmasa da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İnternet şubesinde Kredi Kartlarım > Başvurular > Kredi Kartı Başvurusu ya da Başvurular > Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz esnasında ihtiyaçlarınıza en uygun kredi kartını seçebilirsiniz.

İnternetten Anında Kredi

Artık şubeye gitmenize gerek kalmadan, en uygun faiz oranlarıyla internet şubemizden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan krediniz hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.
İnternet şubesinde Krediler > Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Taksitli Nakit Avans

Hesabınızda yeterli para kalmadığında, tek tıkla kredi kartınızdan ister kendi hesabınıza ister başka bir hesaba taksitle para transferi yapabilirsiniz. Üstelik ücret yok, masraf yok!
İnternet şubesinde Kartlarım > Nakit Avans > Taksitli Nakit Avans adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Vodafone TL Yükleme

Artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde Vodafone faturasız hatlarınıza ister hesabınızdan ister kredi kartınızdan anında TL yükleyebilirsiniz.
İnternet şubesinde Ödemeler > Faturasız Hat TL Yükleme > Vodafone TL Yükleme adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik TL yükleme işleminizi Akıllı Rehber’e kaydederek sonraki işlemlerinizde aynı bilgileri tekrar girmenize gerek kalmadan yükleme yapabilirsiniz.

Western Union

Dünyanın her yerine birkaç dakika içerisinde para transferi yapabileceğiniz hızlı, güvenilir ve kolay para transferi sistemi WESTERN UNION artık Yapı Kredi İnternet Şubesi'nde!
İnternet şubesinde Para Gönder > Western Union > Para Gönder / Para Al adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

17:20'ye kadar EFT (İnternet Şubemizde EFT Süresi Uzatıldı)

İnternet şubemizde EFT süresi 17:20'ye kadar uzatıldı. Artık şube kapansa bile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Geç EFT işlem ücreti, EFT işlem ücretinden farklı olup ücret bilgisini işlem anında görebilir ya da buradan öğrenebilirsiniz.

Harcama Taksitlendir Özelliği

Artık internet şubemizden dilediğiniz zaman peşin harcamalarınızı taksitlendirebilir, taksitli harcamalarınıza taksit ekleyebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kredi Kartlarım > Harcama Taksitlendir adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Harcama Ertele Özelliği

Artık peşin ve taksitli harcamalarınızı internet şubemizden dilediğiniz zaman erteleyebilirsiniz. İnternet şubesinde Kartlarım > Kredi Kartlarım > Harcama Ertele adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternetten Döviz Transferi (SWIFT)

Şubeye gelmenize gerek kalmadan, internet şubemizden ister yurt içi ister yurt dışı dilediğiniz döviz hesabına Swift Transfer yapabilirsiniz.
İnternet şubesinde Para Gönder > Swift Transferi adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternet şubemizden gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin listesi için tıklayınız.

İnternet ve Mobil Şubeyi Tanıyın
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor