Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Nasıl Şifre Alınır?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil şifresi almak çok kolay!

Şahıs işletmesi sahipleri; Kurumsal İnternet Şubesi giriş ekranında yer alan “Şifre Al” ya da "Şifremi Unuttum" adımlarından hemen şifre oluşturarak internet ve mobil şubemize anında giriş yapabilirler. Şahıs işletmesi sahipleri haricindeki müşterilerimiz ise bankamızla çalıştıkları şubeden şifre alabilirler.

İnternet/mobil şubeyi Sistem Yöneticili olarak kullanıyorsanız; kendisi ile irtibata geçerek şifre yenileme sürecini başlatmasını isteyebilir ya da blokelenmiş şifrenizi hatırlamanız durumunda aktif edilmesini talep edebilirsiniz.

Firmanıza uygun çalışma modelini seçerek; birden fazla kullanıcı, değişik yetki seviyeleri ve onay mekanizmaları ile internet/mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

Kullanıcılı Model Başvuru

Firmanızın internet/mobil şube kullanıcılarına ait tüm yetki, limit ve hesap tanımları başvuru formunda belirtilerek şubelerimiz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı şifreleri firmanıza teslim edilerek kullanıcılar kendilerine tanımlanan bu yetki ve limitler çerçevesinde kullanmaya hemen başlayabilirler.

Sistem Yöneticili Model Başvuru

Tüm kullanıcı tanımlamalarının, firmanız adına bir ya da iki Sistem Yöneticisi tarafından dijital kanallar üzerinden yapıldığı internet/mobil şube modelidir.

Hem kolay ve hızlı hem de kontrolünüz altında!

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil ile her kullanıcı tarafından gerçekleştirilen işlemler kolaylıkla izlenir, firma içinde işlemler hızla ve kolayca yapılırken güvenlik sorunları ortadan kalkar. Sistem Yöneticisi, isterse kendisini de kullanıcı olarak tanımlayarak internet/mobil şubede bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, diğer kullanıcıların hareketlerini izleyebilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor