Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Çalışan Vadeli Hesap

Çalışan Vadeli Hesap ile Siz Uyurken Paranız Çalışsın!

Gündüz bankacılık işlemlerinizi yapabilir, gece ise limitler dahilindeki bakiyeniz üzerinden mevduat faizi alarak birikimlerinize değer üstüne değer katabilirsiniz.

Çalışan Vadeli Hesap ile nakit yönetiminiz artık çok kolay!

 • Hem bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirip zaman kazanabilirsiniz hem de paranızı her gün değerlendirebilirsiniz.
 • Çalışan Vadeli Hesap, hesabınızdaki parayı sizin adınıza gecelik mevduat faiziyle değerlendirir.
 • Dilediğiniz zaman hesabınıza para ekleme/çıkarma yapabilirsiniz.
 • Çalışan Vadeli Hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Hesabınızdan para çıkışı olması veya ödemeniz olması durumunda hesaplarınız aşağıdaki sıralamaya göre kontrol edilecektir.
  • Çalışan Vadeli Hesabınızın Vadesiz Mevduat bakiyesi
  • Çalışan Vadeli Hesabınızın Vadeli Mevduat bakiyesi
  • Esnek Hesap Bakiyeniz

Yapı Kredi İnternet/ Mobil Şube, Telefon Bankacılığı ya da size en yakın Yapı Kredi Şubemizden, hesabınıza “Çalışan Vadeli” özelliği tanımlayabilirsiniz.

Hesabınıza Çalışan Vadeli Hesap özelliğini tanımlayın, siz tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken paranız değerlenmeye bugünden başlasın!

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi'ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Günlük bankacılık ihtiyaçlarınız için Çalışan Vadeli alt limitinizi tüm kanallarımızdan yukarı yönlü değiştirebilirsiniz. Asgari alt limitlerimiz;

 • Bireysel müşterilerimiz için 3.000 TL
 • Platinum ve KOBİ müşterilerimiz için 5.000 TL
 • Özel Bankacılık müşterilerimiz için ise 10.000 TL’dir.

Gecelik mevduat faiziyle değerlendirebileceğiniz azami mevduat tutarı tüm müşterilerimiz için 75.000 TL’dir.

Çalışan Vadeli Hesap Faiz İşleyişi

İş günlerinde saat 21:00’dan sonra asgari limitin altında kalmayacak şekilde belirleyeceğiniz tutarın üzerindeki Çalışan Vadeli Hesap bakiyeniz gecelik vadeli mevduat faiziyle nemalandırılacaktır.

 • Standart gecelik faiz oranımız %9,00’dur.
 • Çalışan Vadeli Hesap’a faiz tahakkukları yalnızca iş günlerinde 00:00-09:00 arasında gerçekleştirilmektedir.
 • Çalışan Vadeli Hesap temdit işlemi hafta sonları ve resmi tatil günlerinde gerçekleştirilemediğinden; vade sonu, hafta sonu ve resmi tatil günlerinden sonraki ilk iş günü olacak şekilde tatilin son gününde nemalandırma saatindeki bakiye üzerinden faiz işletilmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor