Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Dijital Koruma Sigortası

Dijital dünyada en çok karşılaşılan dolandırıcılık türlerinden olan şifre hırsızlığına karşı, aynı zamanda kimlik hırsızlığı, ATM’den para çekimi esnasında kapkaç gibi risklere karşı artık kendinizi Dijital Koruma Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Dijital Koruma Sigortasının Avantajları

  • Dijital risklere karşı kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.
  • Kartlarınızın şifrelerinin ve internet/mobil şube ve Müşteri İletişim Merkezi şifrelerinizin kötü niyetli kişilerce ele geçirilmesine karşı güvende olursunuz.
  • ATM’den para çekerken kapkaça uğramaktan korkmanıza artık gerek kalmaz.
  • Priminizi kredi kartınızdan 12 taksitte ödeyebilirsiniz.
  • Ek ücret ödemeden Güvenli tarayıcı ve Antivirüs yazılımı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nden hemen Dijital Koruma Sigortası'na başvurabilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden anında şifre oluşturabilirsiniz.

Neden Dijital Koruma Sigortası Almalıyım?

Teminatlarımız

Şifre Koruma: Yapı ve Kredi Bankası kartlarınızın (kredi kartı, banka kartı, sanal kart) şifrelerinin, internet/mobil şube ve Müşteri İletişim Merkezi şifrelerinizin kötü niyetli kişilerce ele geçirilmesiyle yapılan usülsüz işlemler (Bankanın karşıladığı haricindekiler) sebebiyle oluşan maddi kayıplarınız maksimum 3 kart için poliçe dönemi boyunca 2 defa olmak üzere toplamda yıllık azami 5.000 TL’ye kadar güvence altına alınır.

Kimlik Koruma: Kimlik bilgilerinizin kötü niyetli kişiler tarafından bilginiz dışında kullanımından kaynaklı gelir kayıplarınız,yapacağınız hukuki masraflar, hukuk çerçevesinde hakkınızı ararken yapacağınız ulaşım ve iletişim masraflarınız 20.000TL’ye kadar güvence altındadır.

  • Hukuki Masraflar: Hukuki temsilcinin talep edeceği mesleki ücreti ve masraflarıdır.
  • Gelir Kaybı: Sigortalının kimlik çalınması nedeniyle yapacağı işlemler ( ifade ve zabıt işlemleri, avukat görüşmeleri vb.) nedeniyle iş yerinden izin almasına bağlı olarak yaşayacağı gelir kayıplarıdır.
  • Masraflar: Çalınan kimliğin yeniden çıkartılması ve/veya yenilenen kimlikle yeniden kredi kartı çıkartılması için yapılacak seyahat, postalama ve başvuru masraflarıdır.

ATM Kapkaç: ATM'den para çektikten sonraki ilk 30 dakika içerisinde ATM’nin 50m yarıçapı içinde yaşayacağınız gasp, kapkaç olayları 2.500TL'ye kadar teminat altındadır.

DataPal: Datapal hizmeti ile sağlanan Güvenli Tarayıcı sayesinde PC, laptop, mpbil telefon ve tabletler ile yapılan işlemler sırasında, belirlediğiniz kişisel bilgilerin internet ortamında takibi sağlanır, şüpheli durumlar size raporlanır.

Antivirus Yazılımı: Dijital Koruma Sigortası kapsamında hediye edilmekte olan Antivirüs yazılımı ile internet dolandırıcılığına karşı tehlikeli web siteleri ve yazılımlardan korunmuş olursunuz.

Antivirüs programından faydalanmak isterseniz, poliçe baslangıç tarihinden itibaren 2 ay içerisinde DataPal web sitesi üzerinden (www.datapal.com.tr) üyeliginizi aktive etmeniz gerekir. Üyeliginizi aktive ettiğinizde poliçe süresince kullanılmak üzere size Bitdefender Total Security Multidevice 2018 Antivirüs Yazılımı sunulur. Datapal hizmeti ile ilgili tüm sorularınız için Datapal Çağrı Merkezi 0 (850) 250 14 60 veya musteriiliskileri@datapal.com.tr ile iletisime geçebilirsiniz.

Sigorta Süresi

Sigorta yıllık olarak düzenlenir, talep etmeniz durumunda her yıl otomatik olarak yenilenir.

Kimler Sigorta Kapsamına Girebilir?

18 yaş üstü herkes başvurabilir.

Ödeme Seçenekleri

Hesaptan peşin, kredi kartından peşin veya 12 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin

Detaylı bilgi için size en yakın Yapı Kredi Şubesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Koruma Sigortası poliçenizi Yapı Kredi İnternet Şubesi ve tüm Yapı Kredi şubelerinden alabilirsiniz.

Dijital Koruma Sigortası poliçesinin Bilgilendirme Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor