Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Spor Sponsorlukları

UEFA Champions League ve Europa League Sponsorluğu

2012 yılından bu yana UEFA Champions League’in Türkiye’deki ilk ve tek resmi bankası olan Yapı Kredi, 2015 yılında ise Avrupa’nın futbol kulüpleri bazında en büyük ikinci organizasyonu UEFA Europa League’de de bu ünvana sahip oldu.

Ayrıca Avrupa’nın diğer prestijli futbol organizasyonlarına da sponsor olan Yapı Kredi, 2018 yılına kadar UEFA Champions League, UEFA Europa League, UEFA Super Cup, UEFA Women’s Champions League, UEFA Youth League ve UEFA Futsal Cup finallerinin de resmi bankası. Böylece bu prestijli spor etkinliklerine destek veren ilk Türk markası olmanın gururunu yaşıyor.

Banka, spor alanında dünyanın en önemli organizasyonlarına destek olarak Türkiye’de spor konusunda farkındalığın artmasına katkıda bulunacak.

Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası

Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası

4. Geleneksel Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası, 25 - 29 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuvası, bu yıl da birbirinden heyecanlı mücadelelere sahne oldu. Yapı Kredi Private Banking Golf Turnuvası’nda kazananların ödülleri İstanbul Golf Kulübü Nakkaştepe Tesisinde Yapı Kredi Özel Bankacılık Satış Yönetimi Başkanı Abdullah Kutucu tarafından verildi.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor