Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Safran

TEMA ortaklığında ve Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin desteğiyle 2003 yılı Eylül ayında başlatılan Safran (Safran Bitkisinin Gen Kaynaklarının Korunması ve Tarımının Ülkemizde Yeniden Yaygınlaştırılması) projesi, Kasım 2006’da tamamlandı. Safran projesi başlatılırken en önemli amaçlardan biri, proje isminde de belirtildiği gibi unutulmakta olan gen kaynağının korunması ve tarımının yaygınlaştırılmasıydı. 3 yıllık dönemin ardında safran soğanları çoğaltılır, yeni yetiştirme teknikleri denenirken, safran tarımı özellikle basında yer alan haberlerin ardından birçok kesimin ilgisini çekti. Projenin bitiminde başta safran tarımı olmak üzere bu projede elde edilen deneyimler bir kitap aracılığıyla kalıcı kılındı ve “Harran’da Safran Çiçekleri” isimli kitap Aralık 2007’de basıldı.

Safran projesi GFk Türkiye tarafından 2007 yılında yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’nin en bilinen 5 çevre projesi arasında sayılmaktadır. Safran birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görüldü. IPRA tarafından düzenlenen Golden World Awards yarışmasında “çevre” kategorisinde birincilik ödülü (2004), Birleşmiş Milletler Onur Ödülü (2004) Active Academy Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü (2004), Platin dergisi Zirvedekiler – Sosyal Sorumlulukta Türkiye’ye Işık Saçan Proje Ödülü (2005).

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor