Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Mobil ile Anında Yapı Kredili Olun

Yapı Kredi’den Bir Yenilik Daha! Artık Yapı Kredi müşterisi olmak için tek yapmanız gereken Yapı Kredi Mobil’i indirmek.

Türkiye’nin dijital bankası olarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Siz de Yapı Kredi Mobil’e giriş yaparak görüntülü görüşmenizi tamamlayın, şubeye gitmeden kolayca Yapı Kredili olun ve tüm bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den yapmanın ayrıcalığını yaşayın.

Yapı Kredi Mobil ile Şubeye Gitmeden Nasıl Müşteri Olurum?

  • Yapı Kredi Mobil’i indirin.
  • Bilgilerinizi girin.
  • Yapı Kredi Mobil’e giriş için kullanacağınız Tek Şifrenizi oluşturun.
  • Hesap açılışı için başvurunuzu yapın.
  • Görüntülü işlem asistanı ile görüşerek kimlik doğrulamanızı yapın ve başvurunuzu tamamlayın.
  • Görüşme sırasında kimliğinizi yanınızda bulundurmayı unutmayın!
  • Belirttiğiniz adrese kurye ile gönderilecek Müşteri Beyan Formunuzu imzalayarak hesap açılışınızı tamamlayın.

Artık Yapı Kredilisiniz.

Dilerseniz anında World Nakit Sanal kart tanımlayarak formunuz imzalamanız için size ulaşana kadar güvenle internetten alışveriş yapmaya, faturalarınızı ödemeye başlayabilirsiniz. World Nakit Sanal kartınıza Yapı Kredi ATM’lerinden QR kod ile ya da başka banka hesaplarınızdan/kartlarınızdan para transferi yaparak yükleme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde Yapı Kredi Mobil ile tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz! Kredi kullanımından size özel oranlarla vadeli mevduat açmaya, kredi kartı başvurusundan fatura ödemeye kadar birçok işleminizi Yapı Kredi Mobil’den gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’den yapabileceğiniz tüm işlemler için tıklayınız.

Size Özel Ürün ve Kampanyalarımız

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor