Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Yıllık Raporlar

Yeni iPad uygulaması sayesinde Yapı Kredi’nin yıllık faaliyet raporlarına artık kolayca erişebilirsiniz! Uygulama sayesinde Yapı Kredi’nin kurumsal bilgilerini ve finansal/operasyonel performansını içeren faaliyet raporlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Yapı Kredi internet sitesinden indirebileceğiniz PDF versiyona ek olarak iPad versiyonunda sayfa işaretleme ve hızlı navigasyon seçenekleri sayesinde faaliyet raporu içinde çok daha rahat bir okuma deneyimi sağlıyor.

Uygun cihazlar

QR kodu okutarak cihazınıza uygun uygulamamızı anında indirebilirsiniz.

Uygulamaya ait rakamlar ve detaylar

Kategori : İş Güncelleme Tarihi : 28/10/2015 Versiyon: 1.0
Boyut : 16,9MB Dil : Türkçe - İngilizce Geliştirici : Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Yıllık Raporlar iPad Uygulaması

Yapı Kredi Yıllık Raporlar iPad uygulaması sayesinde Yapı Kredi’nin yıllık faaliyet raporlarına artık kolayca erişebilirsiniz!

Uygulama sayesinde Yapı Kredi’nin kurumsal bilgilerini ve finansal/operasyonel performansını içeren faaliyet raporlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Yapı Kredi internet sitesinden indirebileceğiniz PDF versiyona ek olarak iPad versiyonunda sayfa işaretleme ve hızlı navigasyon seçenekleri sayesinde faaliyet raporu içinde çok daha rahat bir okuma deneyimi sağlıyor.

Yapı Kredi Yıllık Raporlar uygulaması sayesinde Yapı Kredi’nin kurumsal bilgilerini ve finansal/operasyonel performansını içeren faaliyet raporlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Yapı Kredi internet sitesinden indirebileceğiniz PDF versiyona ek olarak iPad' e özel Yıllık Raporlar uygulaması, sayfa işaretleme ve hızlı navigasyon seçenekleri sayesinde faaliyet raporu içinde çok daha rahat bir okuma deneyimi sağlıyor.

iPad cihazlar için özel hazırlanmış adios uygulamamızı iTunes’dan indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!

* Ayrıca bulunduğunuz sayfada yer alan, cihazınıza uygun QR kodu okutarak uygulamamızı cihazınıza indirip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor