Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Turkcell Mobil İmza

Turkcell Mobil İmza ile ilgili sorularım için kime danışabilirim?

Bireysel İnternet Şubesi Mobil İmza işlemleri için 444 0 444 / 0850 222 0 444 - 4, Kurumsal İnternet Şubesi Mobil İmza işlemleri için 444 0 448 / 0850 222 0 448 - 4 Yapı Kredi Telefon Şubesi’ne başvurabilir, doğrudan Turkcell Mobil İmza ile ilgili sorularınız için 444 0 532 ya da 444 0 535 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Mobil İmza ile Yapı Kredi İnternet Şubesi şifre giriş ekranında/işlem sırasında hata alıyorum. Ne yapmalıyım?

Şu an için sadece Turkcell Mobil imza desteklenmektedir. Turkcell Mobil İmza telefonunuzun SMS alıp gönderebildiği, Turkcell kapsama alanındaki her yerde çalışacaktır. Eğer kapsama alanı içindeyseniz lütfen telefonunuzu kapatıp tekrar açınız. Problem devam ediyorsa, imzalama mesajı telefonunuza ulaşmıyor veya imzalama işlemini gerçekleştirdiğiniz halde imzaya ilişkin bir hata mesajı alıyorsanız 444 0 532 ya da 444 0 535 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayınız. Eğer aldığınız hata mesajı bankacılık işleminiz ile ilgili ve Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanıyorsanız 444 0 444 / 0850 222 0 444 - 4, Kurumsal İnternet Şubesi için ise 444 0 448 / 0850 222 0 448 - 4 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’na başvurabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ön başvurusunu Yapı Kredi Bankası dışındaki bankalardan veya noterden yaptığım Mobil İmza'mı Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nde de kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz. Mobil İmza'yı Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nde kullanabilmeniz için İnternet Şubesi’ne girişinizin ardından Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim/Turkcell Mobil İmza/Mobil İmzam Var menüsünden Mobil İmza'nızı aktive etmeniz yeterlidir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Mobil İmza’yı hangi telefon ve GSM operatörleri ile kullanabilirim?

Mobil İmza, sim kartı SimPlus128 olan Turkcell hatlı hemen her marka cep telefonunda* çalışmaktadır.

*Yapılan testlere göre sadece, Samsung N500, R220, N620 modellerinde mobil imza aktivasyonu yapılamamakta ancak başka bir telefon modelinde aktivasyon gerçekleştirilirse mobil imza kullanılabilmektedir. Ayrıca Samsung i750 modelinde, Nokia 6110, 5110, Motorola MPX220, Panasonic GD90 ve Sony Erricsson P800, P900, P910i modellerinde mobil imza çalışmamaktadır. Bunlar dışında Turkcell onaylı diğer telefon modellerinde bu güne kadar bir problem tespit edilmemiştir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı Şifre kullanıyorum, Mobil İmza’ya başvurabilir miyim?

Evet, Akıllı Cep, Akıllı SMS kullanıyorsanız Turkcell Mobil İmza başvurusu ve aktivasyonu sonrasında bu ürünlerimizi Turkcell Mobil İmza ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi içerisinde Turkcell Mobil İmzamı nerelerde kullanabilirim?

Turkcell Mobil İmza'nızı, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi girişinde ve işlem onaylamasında kullanabilirsiniz.

Mobil İmza kullanarak onaylayabileceğiniz işlemler listesi:
Hesaba Havale
İsme Havale
Cebe havale
Kredi Kartından Havale
Hesaba Havale (İleri Tarihli)
Yapı Kredi Yatırıma Havale
Hesaba EFT
İsme EFT
Kredi Kartından Hesaba EFT
Kredi Kartından Başka Banka Kredi Kartı Ödeme
Başka Banka Kredi Kartı Ödeme
Hesaba EFT (İleri Tarihli)
Başka Banka Kredi Kartı Ödeme (İleri Tarihli)
World Card ve Diğer Kredi Kartı İşlemleri
Başka World Kart Ödeme
Nakit Avans
Oyunlar
Sanal Kredi Kartı Limit Tanımlama
Kullanım Ayarları
Halka Arz Talep Giriş
Anında Hazır Kart TL Yükleme
Hızlıcep Talimatı
Kişisel Bilgi Güncelleme

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Turkcell Mobil İmza’ya nasıl başvurabilirim?

Turkcell Mobil İmza almak için öncelikle Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden ön başvuru yapmanız gerekmektedir.

Mobil İmza’ya ön başvuru yapmak için:

  • Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriniz.
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi üyesi değilseniz Yapı Kredi kredi kartınız ya da banka kartınız ile yapikredi.com.tr’deki Üyelik / Şifre İşlemleri bölümünden şifre alarak İnternet Şubemizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • ”Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim” menüsünden "Mobil İmza"ya tıklayınız.
  • Ekrana, Adınızı, Soyadınızı ve Telefon Numaranızı içeren bir ekran gelecektir.
  • Bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek "Onaylıyorum" butonuna basınız.
Cep telefon numaranızın farklı olması durumunda herhangi bir Yapı Kredi Şubesi’ne giderek cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi şubesine ulaşmak için tıklayınız.
Onaylıyorum butonuna bastığınızda, Mobil İmza ön başvurunuz Turkcell’e gönderilecektir. En geç 30 gün içerisinde nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da avukat kimliğiniz ile yeni sim kartınızı (SimPlus128) almak ve başvurunuzu tamamlamak için dilediğiniz bir TurkcellExtra’ya başvurmanız gerekmektedir.*

Size en yakın TurkcellExtrayı öğrenmek için tıklayınız.

*Sim kart değişikliği hattın üzerine kayıtlı olan kişi tarafından yapılabilir. Eğer hattın sahibi değilseniz hat sahibinin başvurudan önce sim kart değişikliği yapıp size yeni sim kartı vermesi, size bu işlem için vekâletname vermesi ya da başvuru sırasında hat sahibi ile beraber gelip kartı değiştirmesini sağlamanız gerekmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Turkcell Mobil İmza’ya kimler başvurabilir?

Mobil İmza kullanabilmek için dilediğiniz bir Turkcell Extra’ya gidip abone olmadan önce, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi üzerinden ön başvuru yapmanız gerekmektedir.

Mobil İmza’nızı aldıktan sonra Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi içerisinden Mobil İmza aktivasyon işlemini gerçekleştirerek Bankamızda kullanıma başlayabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Turkcell Mobil İmza hizmeti için ne kadar ücret ödeyeceğim?

Turkcell Mobil İmza servisine abone olduğunuzda Turkcell tarafından sizin için başvurusu yapılan Nitelikli Elektronik Sertifika için ayrıca ücret alınmaz. Mobil İmza ücretlendirmesi ile ilgili detay bilgiye buraya tıklayarakTurkcell’in web sitesinden erişebilirsiniz. Turkcell Mobil İmza ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular için 444 0 532 ya da 444 0 535 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Nitelikli Elektronik Sertifika nedir?

Nitelikli Elektronik Sertifika, imza sahibinin bilgilerini içerisinde barındıran ve atılmış olan elektronik imzayı doğrulayan, 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ile yasallaşmış elektronik kimlik kartınızdır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor