Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel Akıllı Cep

Akıllı Cep, mobil cihazınızda çalışan “tek kullanımlık şifre” üretim uygulamasıdır. Ürettiğiniz tek kullanımlık şifreyi Yapı Kredi İnternet /Mobil Şube girişlerinizde ve/veya finansal işlemlerinizi onaylamada kullanabilirsiniz.

Daha önce sadece iPhone ve java versiyonlarını sunduğumuz Akıllı Cep’i artık iPhone, iPad, iPod, Android cihazlar, Blackberry ve Java uyumlu cihazlarda kullanabilirsiniz.

3 Adımda Akıllı Cep Aktivasyon

1. iPhone, iPad, Android, Blackberry ve Android Tablet cihazlarına özel hazırlanmış Mobil Bankacılık uygulamaları (bu uygulamalarımız içerisinde entegre Akıllı Cep bulunmaktadır) veya java uyumlu Akıllı Cep’i cihazınıza yükleyiniz.

2. Daha önce mevcut bir Akıllı Cep’i olanlar 444 0 444 Yapı kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp önce 4 sonra 1'i tuşlayarak Mevcut Akıllı cep’inizi iptal ettirmeliler. Eğer ilk kez Akıllı Cep kullanmaya başlıyorsanız 2. Adımdan itibaren işlemleri takip edebilirsiniz.

3. Bireysel İnternet Şubesi Güvenlik Ayarları – Akıllı Şifre menüsünden Akıllı Cep’e başvurunuz. Başvuru sırasında verilen Aktivasyon Kodu ve Seri numarası ile Akıllı Cep’inizi aktive ediniz.

Mobil Uygulama İçerisindeki Akıllı Cep’in Faydası

iPhone, iPad, iPod, Android, Blackberry ve Android Tablet Mobil Bankacılık uygulamalarımızın içinde entegre biçimde çalışabilen yeni Akıllı Cep uygulamamız ile hem İnternet Şubesi giriş ve işlem onaylarınız için tek kullanımlık şifre üretebilirsiniz, hem de Mobil şube giriş ve işlem onaylarınızda şifre üretmeye gerek kalmadan belirlediğiniz Akıllı Cep Pin’inizi kullanarak zamandan kazanabilirsiniz.

iPhone, iPad, iPod, Android, Blackberry ve Android Tablet cihazları dışında diğer cihazlarda çalışacak java uygumlu Akıllı Cep uygulamamızı da İnternet/Mobil Şube giriş ve işlem onaylarınızda kullanabilirsiniz.

Akıllı Cep İptal

Akıllı Cep'i iptal etmek için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak önce 4 sonra 1'i tuşlayıp İnternet Bankacılığı Destek Hattı’na ulaşabilirsiniz.

Tekrar Aktivasyon

Akıllı Cep'inizi herhangi bir nedenden dolayı iptal ettirdikten sonra dilediğiniz zaman yeniden aktive ederek kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için İnternet Şubesi’nden Akıllı Cep’e tekrar başvurmanız ve alacağınız Aktivasyon Kodu ve Seri Numaranızı uygulamadaki Aktivasyon menüsüne girmeniz yeterli.

İnternet Şubesi giriş ve/veya işlem onay için Yapı Kredi Akıllı Cep uygulamasını kullananlar mobil cihazlarında halen yüklü Akıllı cep uygulaması ile tek kullanımlık şifre üreterek İnternet Şubesi ya da Mobil Şube’ye giriş ve işlem onaylarında kullanabilirler. Uygulamanın bloke olması durumunda yeni Akıllı Cep uygulamasının yüklenmesi zorunlu olacaktır. Mobil Şube girişinde ve işlem onaylarında sadece Akıllı Cep Pin girişi ile zamandan kazanmak için yeni Akıllı Cep uygulamamızı aktive etmeniz gerekmektedir.

Uygulama silindi. Yeniden kullanabilir miyim?

Öncelikle 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak mevcut Akıllı Cep’inizi iptal edin. Ardından Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yeniden cep telefonu modelinize uygun Akıllı Cep başvurusunda bulunun. Akıllı Cep uygulamasını iTunes, Android Market ve Blackberry App World’ün yanı sıra, başvuru sırasında size gönderilecek SMS mesajda yer alan link veya yukle.yapikredi.com adresinden indirerek kurabilir ve aktivasyon işlemlerini yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pin kodumu unuttum. Ne yapmam gerek?

Akıllı Cep uygulamasını 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’nden iptal etmeniz ardından Yapı Kredi İnternet Şubesi’ndeki Güvenlik İşlemleri/Akıllı Şifre menüsünden tekrar başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor