Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ödeme Merkezi

Ödeme Merkezi’nden hangi kurumlara ait ödemeleri gerçekleştirebilirim?

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telekom, Cep Telefonu ve diğer kategorilerine ait toplamda 300’e yakın kurum faturasını ödeyebilirsiniz. Ayrıca Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ödeme Merkezi’nden hangi kredi kartlarıyla işlem yapabilirim?

Fatura Ödeme işlemlerinizi tüm bankalara ait 3 Boyutlu Güvenlik özellikli kredi kartlarıyla yapabilirsiniz. (American Express kartlar ile ödeme yapılamamaktadır.) Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinizi ise Yapı Kredi kredi kartları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Fatura Ödeme işlemlerinden ücret alınıyor mu?

Kredi kartından fatura ödemeleri için alınan işlem ücretlerini Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızda yer alan Kredi Kartı İşlem Ücretleri > Anlaşmalı Kurum Fatura /SGK Prim Ödemeleri başlığı altından inceleyebilirsiniz. Ayrıca işleminizin “Onay” adımında da alınacak ücret tutarını görebilirsiniz

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kartımın 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi kaydı bulunmuyor, ne yapmalıyım?

Fatura ödeme işlemleri 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile yapılmaktadır. Bankamıza ait kredi kartınız için 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi kaydınız bulunmuyor ise hemen kayıt olmak için tıklayınız. Yurt içi diğer bankalara ait kredi kartlarınızın 3DS üyeliği için ilgili bankalarla irtibata geçebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yaptığım fatura ödeme işlemine ait dekontumu nasıl alabilirim?

İşleminiz sonunda açılan ekran üzerinden referans numarasını alarak ya da fatura ve kredi kartı bilgileriniz ile şubelerimize başvurarak dekontunuzu alabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ödeme Merkezi’nden hangi saatler arasında işlem yapabilirim?

Ödeme Merkezinden 23.15 – 01.00 aralığı dışındaki tüm saatlerde faturalarınızı ödeyebilirsiniz. İşlem saatleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ödeme Merkezi üzerinden yaptığım fatura ödemelerinde limit bulunuyor mu?

Yapı Kredi Bankası kredi kartları ile tüm kanallarımızdan 30 gün içerisinde en fazla 50 adet fatura için ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başka banka kredi kartı ile ise tutarı en fazla 1.999,99TL olan faturalar ödenebilmektedir. Ayrıca aynı başka banka kredi kartı ile bir takvim ayı içerisinde en fazla 20 adet fatura ödemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ödememi gerçekleştirdim, fakat ödeme yaptığım kuruma yansımamış ne yapmalıyım?

Ödemeniz web ödeme merkezi üzerinden gerçekleşti ve kart hareketlerinize yansıdı ise ödemenizin kontrolü için ödeme yaptığınız kurum ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Başka banka kredi kartı ile ödeme yaparken işlem başarısız ekranı açılıyor, ne yapmalıyım?

Başka banka kredi kartınız ile ilgili aldığınız hatalar konusunda, kartınızın ait olduğu banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yaptığım ödemenin iptalini nasıl yapabilirim?

Kredi kartınız ile yaptığınız ödemenin iptali için ödemesini yaptığınız kurum ile görüşebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor