Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Worldcard

Alışverişlerde Worldcard’ı nasıl kullanırsınız?

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında, VISA ve/veya MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde Worldcard’ınızla alışveriş yapabilirsiniz. Worldcard’ınızla World amblemini gördüğünüz 250.000’e yakın üye işyerinde yapacağınız alışverişlerinizden ise Worldpuan kazanırsınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard'la yapılabilecek bankacılık işlemleri nelerdir?

Yapı Kredi'deki vadesiz tasarruf hesaplarınızın en fazla 4’ünü ve döviz hesaplarınızın en fazla 2’sini Worldcard'ınıza bağlatarak, kredi kartınızı banka kartı yerine de kullanabilirsiniz. Vadesiz hesaplarınızı kredi kartınıza bağlatmak için kimlik belgenizle birlikte, vadesiz hesabınızın bulunduğu Yapı Kredi şubesine başvurmanız veya 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aramanız yeterlidir. Yapı Kredi'deki vadesiz hesaplarınız, Worldcard'ınıza bağlandığında, Yapı Kredi ATM'lerinden aşağıda belirtilen bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz:

- Vadesiz hesabınızdan kredi kartınıza ödeme,
- Kredi kartınızla ilgili Adres, Bakiye, Limit ve Hesap Özeti bilgilerinin incelenmesi,
- Para/Çek yatırma,
- Para çekme,
- Hesaplar arası ya da 3. kişilere havale ve diğer ATM bankacılık işlemleri.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard'la Nakit Avans nasıl kullanılır?

Yapı Kredi kredi kartlarınız ile günün 24 saati, Türkiye'de Yapı Kredi'nin 2.800’ü aşkın otomatik Tele24 veznesinden (ATM), tüm dünyada ise VISA ve/veya MasterCard sistemine bağlı bankaların ATM'lerinden nakit çekebilirsiniz. Çalışma saatleri içinde tüm Yapı Kredi Şubeleri’nden, yurtdışında ise VISA ve/veya MasterCard sistemlerine bağlı tüm bankalardan nakit çekebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard'ınızla nerelerde taksitli alışveriş yapabilirsiniz?

Worldcard'ınızla World amblemini gördüğünüz işyerlerinde en uygun koşullarla taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard’ımla hangi faturaları ödeyebilirim?

Worldcard ile otomatik fatura ödeme talimatı vererek; su, elektrik, telefon, doğalgaz, Yapı Kredi Sigorta Poliçelerini ya da Turkcell, Avea ve Vodafone cep telefonu fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell, Avea ve Yapı Kredi Sigorta kurumlarına ait faturalardan işlem ücreti alınmaz.

Worldcard ile otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde, fatura tarihini kaçırmaz, nakitiniz olmasa bile ödeme yapmış olursunuz. Fatura ödemeleriniz tıpkı diğer alışverişleriniz gibi Worldcard'ınıza yansıdığından, tüm faturalarınızı Hesap Özeti’nizden veya Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard veya ek kartlar kaybolduğunda/çalındığında ne yapılmalıdır?

Vakit kaybetmeden 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı telefondan kayıp/çalıntı bildirimi yapılması gerekir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard borcunuzu nasıl öğrenebilirsiniz?

Worldcard'ınızla yaptığınız harcamalar ve çektiğiniz nakit miktarı her ay yaklaşık aynı tarihlerde adresinize gönderilen Hesap Özetinizle size bildirilir. Hesap Özeti adresinize normal tarihinde ulaşamadığı takdirde;

ATM'lerden bakiye inceleme işlemini seçerek,
Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden Kredi Kartı Hesap Özetini'zi görüntüleyerek,
444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak,
Yapı Kredi Mobil Şube hizmetimizden borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Worldcard borcunuzu nasıl ödeyebilirsiniz?

Ödeme noktası olan World Üye İşyerleri'nden , PTT online şube ve merkezlerinden yapılan her bir ödeme için ödeme işlem ücreti yansıtılacaktır.Ödeme işlem ücretini öğrenmek için tıklayınız.

World Platinum nedir?

World ailesinin en prestijli kartı olan World Platinum bir çok ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Kart hamillerinden aylık 4.000 TL ve üzeri düzenli gelir belgelemeleri istenmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

World Gold kart nedir?

Prestij kulüplerden biri olan Gold Club için minimum bir gelir ve limit şartı aranmamaktadır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor