Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Düzenli Harçlık

Hesabımdan, bir yakınımın hesabına belli dönemler içerisinde belli tutarın aşılmaması şartıyla yakınım hesabında bakiye azaldıkça düzenli olarak para aktarımı mümkün müdür?

Bir talimat vererek, Yapı Kredi Bankası hesaplarına harçlık ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenli Harçlık ile yakınınızın hesabınızdaki bakiye azaldığında, sizin hesabınızdan yakınınızın hesabına otomatik olarak para transferi yapılır ve yakınınızın hesabınızdaki para belirlediğiniz miktarın altına düşmez.

Dilerseniz harçlığınız otomatik olarak, belirlenen aralıklarla yakınınızın hesabınıza yatırılır.

World Banka Kartınızı kullanarak yakınınınız hesabından para çekebilir, alışveriş yapabilir.

Sadece Yapı Kredi’ye özel bu hizmetten yararlanmak için; Yapı Kredi Şubelerinden vereceği tek bir talimat ile Düzenli Harçlık’ı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi günlük, haftalık, aylık sabit tutar gönderim seçeneğinin yanında; gönderilecek tutar, alıcı hesabın minimum bakiyesi ya da toplam gönderim limiti olarak da belirlenebilir.

Örnek :
ALACAKLI HESAP BAKİYESİ 100 TL’NİN ALTINA DÜŞTÜĞÜNDE HESABIMDAN 100 TL AKTARILSIN. BİR GÜN/HAFTA/AY İÇİNDE AKTARILAN TOPLAM TUTAR 200 TL’Yİ GEÇMESİN.

Özetle; alıcının hesabındaki para, belirlediğiniz limitin altına düştüğünde, yine sizin belirleyeceğiniz bir miktar, alıcının hesabına otomatik olarak aktarılacaktır. Bunun için ayrı bir işlem yapmanız gerekmediğinden, zamandan kazanacak ve gönderim işlemlerinizi büyük bir rahatlıkla yapabileceksiniz.

Vereceğiniz talimatla yapılacak ödeme işleminden hiçbir işlem ücreti alınmayacaktır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor