Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Dış Ticaret Finansmanı

2003 yılından bu yana Genel Müdürlük ve Türkiye’de çeşitli bölgelerde yerleşik, alanında uzman kadroları ile müşteri odaklı yaklaşım ve ‘danışman banka’ imajı ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Dış ticaretin finansmanında deneyimli uzmanlarımız, şubelerimizdeki müşteri temsilcilerimiz ile birlikte müşterilerimizi ziyaret ederek veya ihtiyaç duyulduğunda direkt temasa geçerek, geleneksel dış ticaret ürünlerinin yanı sıra dış ticaretin finansmanına yönelik ihtiyaçlar için müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimize özel çözümler için uluslararası geniş muhabir ağının yanı sıra Yapı Kredi’nin ana hissedarlarından Avrupa’nın en büyük bankacılık gruplarından biri olan UniCredit ve iştiraklerinin faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki deneyim, uzmanlık ve finansman kaynaklarından da yararlanmaktayız. Aynı zamanda Yapılandırılmış Dış Ticaret Finansmanı ekibimiz müşterilerimizin dış ticaret alanındaki spesifik ihtiyaçlarını ve yatırımlarını ülke kredileri veya yurtdışı kaynaklı fonlar aracılığı ile karşılamakta ve danışmanlık vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Genel Müdürlük

Genel Müdürlük Yapılandırılmış Dış Ticaret Finansmanı

Kurumsal Bankacılık

Anadolu Yakası Kurumsal Bankacılık Merkezi

Esentepe Kurumsal Bankacılık Merkezi

Başkent Kurumsal Bankacılık Merkezi

Ticari Bankacılık - İstanbul

Beyoğlu Bölge

Güneşli Bölge

Kadıköy Bölge

Ticari Bankacılık - Anadolu

Ankara

Güney

Ege & Akdeniz

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor