Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

KOBİ Kredi Şimdi Başvuru Kanalları

Ön Onaylı Taksitli Ticari Kredi başvurularınızı internet sitemizden kolayca yapabilir, sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Ön Onaylı Taksitli Kredi ve Business Kart başvurularınızı SMS veya şubelerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Başvuru

18 ay vade ve 40,000 TL tutara kadar olan Taksitli Ticari Kredi başvurunuzu hızlı ve kolay şekilde yapmak için “Hemen Başvur” butonuna tıklayınız.

SMS ile Başvuru

SMS ile başvurmak için "Kredi Türü (Taksitli Ticari Kredi için; ESNAF ve Business Kart için; BK ) (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi"* yazıp 4411'e gönderin!

(Örnek 1: ESNAF 12345678901 1000)
(Örnek 2: BK 12345678901 1000)

Şubeden Başvuru

Dilerseniz başvurunuzu tüm Yapı Kredi şubelerinden de hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Şubenize nüfus cüzdanınız,vergi levhanız ve Esnaf Oda kaydınız ile yapacağınız kredi başvurunuzun cevabı anında cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

  • Ön Onaylı Taksitli Ticari Kredi maksimum 40,000 TL tutarında ve maksimum 18 ay vade ile kullandırılmaktadır.
  • Ön Onaylı Busines Kart maksimum 10,000 TL tutarında kullandırılmaktadır.
  • ESNAF; Taksitli Ticari Kredi’yi , BK; Business Kart’ı ifade etmektedir. "Kredi Şimdi KOBi", ürün bazında azami limiti; Taksitli Ticari Kredi için 40 bin tl ve Business Kart için 10 bin tl ile sınırlı olan bir kredi olup sadece gerçek kişilerin ticari işletmeleri için geçerlidir. İşbu kredinin SMS aracılığı ile onaylandığı bilgisinin müşteriye iletilmiş olması Banka açısından hiçbir şekilde kredi kullandırma taahhüdü anlamına gelmemektedir. Bu konuda nihai değerlendirme ve karar verme yetkisi Banka'ya ait olup, Banka tarafından kredi kullandırma kararı verilmesi halinde, kredinin müşteri hesabına aktarımı için, başvuru evraklarının ve gerekli diğer evrakların tam ve eksiksiz olarak imzalanması gerekmektedir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor