Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı Borsacım

Akıllı Borsacım, Yapı Kredi Yatırım uzmanlığında sunulan hisse senedi önerilerini* işleme hazır halde parmağınızın ucuna kadar getiriyor.

Hisse senetlerine yatırım yapmak istemenize rağmen piyasalara hakim değilseniz, hangi hisse senedine ne zaman yatırım yapmanız gerektiğini bilemiyorsanız Akıllı Borsacım tam size göre! Akıllı Borsacım ile sayfalarca analiz okumanıza, grafikleri anlamlandırmak için zaman harcamanıza gerek kalmadan hisse senetlerine kolayca yatırım yapabilirsiniz.

Akıllı Borsacım ile size sadece ne kadarlık bir yatırım yapacağınıza karar vermek ve sonrasında da alım-satım işlemlerine onay vermek kalıyor. Siz de şubeye gitmeden Yapı Kredi Mobil veya Internet şubesi üzerinden Akıllı Borsacım’ı aktive ederek hisse senedi öneri bildirimlerini almaya hemebaşlayabilirsiniz.

*Söz konusu bilgilendirme, genel yatırım tavsiyesi kapsamında olup, kişiye özel yatırım danışmanlığı değildir.

 • Yapı Kredi Mobil ya da Internet şubesine girin.
 • SPK Uygunluk Testini tamamlayın.
 • “Yatırımlar” nenüsündeki “Hisse Senetleri” başlığı altından yatırım hesabınızı açın.
 • “Akıllı Borsacım Bilgi Formunu elektronik ortamda onaylayın.
 • Akıllı Borsacım bildirim ayarları ekranında bildirim ayarlarınızı açın.

İşlem Kuralları:

 • Hisse senedi önerileri, AL, SAT ve TUT tavsiyeleri olarak sıralanır.
 • AL Tavsiyelerinde, hesabınızdaki kullanılabilir bakiyeniz kadar alış yapabilirsiniz.
 • Hesabınızda kullanılabilir bakiye bulunmaması durumunda, alış emirlerini; satış emirleriniz gerçekleştikten sonra verebilirsiniz.
 • SAT Tavsiyelerinde, portföyünüze satış önerilen hisse senedi bulunuyorsa satış yapabilirsiniz.
 • TUT tavsiyelerinde ise, ilgili hisse senedine dair alış yada satış olmak üzere her iki yönde de işlem yapabilirsiniz.
 • Sadece AKILLI BORSACIM tavsiye listesinde yer alan hisse senetlerinde işlem yapabilirsiniz.
 • Tavsiyeler işlem ekranına hazır olarak gelmektedir.
 • Ekranda hazır olarak sunulan her işlemi yapmak zorunda değilsiniz. İşlem yapmak istediğiniz hisse senetlerini tavsiyeler ekranından seçerek işleme devam edebilirsiniz.
 • Tavsiye listesi dışında işlem yapmak isterseniz, İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil’deki Hisse Senedi menüsünü kullanabilirsiniz.
 • Fiyat bilgisi alanına, alış işlemi ise satışta yer alan cari fiyat, satış işlemi ise alışta yer alan cari fiyat otomatik olarak gelmektedir. Dilerseniz fiyatı değiştirebilirsiniz.
 • Fiyat alanını hisse senedi stoğunuz ve "kullanılabilir bakiye" tutarını geçmeyecek şekilde değiştirebilirsiniz.
 • İşlem girişte "süre" kolonuna otomatik olarak günlük emir seçeneği gelecektir.
 • Satış işlemlerindeki bilgiler, kullanılabilir bakiyeniz ve portföyünüzdeki stoklara göre sistem tarafından otomatik doldurulacaktır.
 • Alış işlemlerindeki bilgiler ise, satış işlemlerindeki toplam tutarın alış işlemi adedine eşit bölünerek sistem tarafından hesaplanmaktadır.
 • Alış işlemlerindeki tutar alanını değiştirebilirsiniz. “Akıllı Borsacım Yatırım Tutarı” olarak görünen bakiye, AKILLI BORSACIM satış işlemlerinizden gelen bakiyenizdir. Satışlardan fazla alış yapmak isterseniz, maksimum “Kullanılabilir Bakiye” tutarınız kadar alış yapabilirsiniz.
 • Bildirimleri alabilmeniz için, üye olmanız ve internet bankacılığı ile mobil kanallardan SMS, e-posta ve mobil push notification ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir.

Ücret ve Komisyon:

Gerçekleşen hisse senedi alım satım tutarları üzerinden komisyon ve komisyon tutarı üzerinden azamî olarak %1 + BSMV tahsil edilmektedir. Komisyon oranları islem hacmi ile birlikte hizmet kanalına göre değişiklik gösterebilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor