Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Vadesiz Mevduat

Vadesiz mevduatınız ile Türk Lirası veya döviz cinsinden birikimlerinizi istediğiniz zaman kullanabilir; günlük harcamalarınızı, para transferlerinizi, ödemelerinizi bu hesabı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Mevduat

Vadesiz Mevduat Hesabınıza Türkiye'nin dört bir yanındaki ATM'lerimiz ve diğer banka ATM'lerinden 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir, dilerseniz Telefon ve İnternet Şubesi ile de hesaplarınız hakkında bilgi alabilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Vadesiz Mevduat Hesabı Açarım?

Yapı Kredi Mobil

Yapı Kredi’de mevcut bir vadesiz mevduatınız varsa, hemen Yapı Kredi Mobil’e giriş yapın. Hesaplarım > Yeni Hesap Açmak İstiyorum > Vadesiz Hesap adımlarını takip ederek Vadesiz Mevduat hesabınızı anında oluşturun.

Yapı Kredi’de vadesiz hesabınız yok ise şubelerimizden ya da Yapı Kredi Mobil’den anında bireysel müşterimiz olabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’den nasıl Yapı Kredili olabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi’de mevcut bir vadesiz mevduatınız varsa, hemen internet şubesine giriş yapın. Hesaplarım > Yeni Hesap Açmak İstiyorum > Vadesiz Hesap adımlarını takip ederek Vadesiz Mevduat hesabınızı anında oluşturun.

Yapı Kredi Şubeleri

Henüz Yapı Kredi'de Vadesiz Mevduatınız yoksa kimlik belgeniz ve ikametgah kağıdı ya da isminize düzenlenmiş fatura ile birlikte size yakın Yapı Kredi Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

İnternet Şubesine Üye Olmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum E-Mevduat Başvurusu
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor