Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Esnek Geri Ödeme Modeli

Çalışma temponuza uygun geri ödeme planınızı kendiniz belirleyin. Yapı Kredi'de tüm krediler için yepyeni bir anlayış: Esnek Geri Ödeme Modeli

Otomobil kredisinden konut kredisine, ferdi krediden eğitim kredisine kadar ihtiyacınız olan tüm bireysel krediler, şimdi Yapı Kredi'de Esnek Geri Ödemeli!

Esnek Geri Ödeme Modeli'nde, kredinizi alıyorsunuz, geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını dilediğiniz gibi belirliyorsunuz. Böylece, çalışma temponuza uygun bir geri ödeme planına sahip oluyorsunuz.

Esnek Geri Ödeme Modelleri

Taksit Tutarını Kendiniz Belirleyebilirsiniz; Değişken Taksit Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, tamamıyla kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz tutarları girdiğiniz taksitler dışındaki taksitlere kalan anapara eşit şekilde dağıtılır ve size özel geri ödeme planınız oluşturulur.

Taksit Ödemelerinizi Belirli Dönemlerde Daha Fazla Yapabilirsiniz; Ek Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, kendi belirleyeceğiz sıklık ve ilk ek ödeme ayından itibaren, sabit bir tutarda artırarak geri ödeme planınızı kendi bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Taksit Tutarını Kademeli Olarak Artırabilirsiniz; Kademeli Artan Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak artırarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksit Tutarını Kademeli Olarak Azaltabilirsiniz; Kademeli Azalan Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak azaltarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksit Ödemelerinizi Örneğin 3 Ayda Bir yapabilirsiniz; 3 Ayda Bir Ödemeli Yöntem

Kredinizi, 3 ayda bir eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Mortgage Başvurusu Yapmak İstiyorum Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor