Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Teborweb

Güvenli Altyapı

Maaş ödeme bilgilerinizin gönderiminde, hem Firmanızın hem de Bankamızın istenmeyen bir durumla karşılaşmaması için, güvenliğin en güncel teknolojilerle sağlandığı Teborweb sitesi isimli internet altyapımızı kullanmanızı önermekteyiz.

Bilgi Gizliliği

Teborweb sitesi kurumlar arasındaki elektronik mesajların şifrelenmesini ve şifrenin sadece doğru adreste çözülebilmesini sağlayan, bilgi transferinin gizliliğini ve bütünlüğünü koruyan güvenlik protokolünden faydalanmaktadır.

Firmanıza Özel Yetkilendirme

Bu siteyi kullanabilmeniz için belirleyeceğiniz yetkili kişi adına, Bankamız tarafından kullanıcı kodu ve şifre üretilecektir.

Uzaktan Erişim

Firmanız çalışanlarınıza yapacağınız maaş, avans, ek ders, nöbet, prim ve benzeri ödemeler için hazırlayacağınız, Bankamız kayıt desenine uygun metin dosyasını, Teborweb sitesi ile Bankamıza gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz personel ödeme dosyaları, Bankamız tarafından sistemimize yüklenecektir

Kolay Takip

Dosyalarınızın Bankamız tarafından işleme alındığını e-posta adresinize gönderilecek olan “Konfirmasyon Mesajı” ile takip edebilirsiniz.

Sürekli Destek

Maaş Ödemeleri işlemleri ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 7 gün 24 saat, 444 0 448 / 0850 222 0 448 numaralı Kurumsal Telefon Bankacılığı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Yararlanmaya Başlayın

Maaş ödemelerinizi Yapı Kredi aracılığıyla alarak maaş müşterilerimize özel tekliflerden hemen yararlanmaya başlamak için size en yakın şubemizle irtibata geçebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor