Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Teborweb

Güvenli Altyapı

Maaş ödeme bilgilerinizin gönderiminde, hem Firmanızın hem de Bankamızın istenmeyen bir durumla karşılaşmaması için, güvenliğin en güncel teknolojilerle sağlandığı Teborweb sitesi isimli internet altyapımızı kullanmanızı önermekteyiz.

Bilgi Gizliliği

Teborweb sitesi kurumlar arasındaki elektronik mesajların şifrelenmesini ve şifrenin sadece doğru adreste çözülebilmesini sağlayan, bilgi transferinin gizliliğini ve bütünlüğünü koruyan güvenlik protokolünden faydalanmaktadır.

Firmanıza Özel Yetkilendirme

Bu siteyi kullanabilmeniz için belirleyeceğiniz yetkili kişi adına, Bankamız tarafından kullanıcı kodu ve şifre üretilecektir.

Uzaktan Erişim

Firmanız çalışanlarınıza yapacağınız maaş, avans, ek ders, nöbet, prim ve benzeri ödemeler için hazırlayacağınız, Bankamız kayıt desenine uygun metin dosyasını, Teborweb sitesi ile Bankamıza gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz personel ödeme dosyaları, Bankamız tarafından sistemimize yüklenecektir

Kolay Takip

Dosyalarınızın Bankamız tarafından işleme alındığını e-posta adresinize gönderilecek olan “Konfirmasyon Mesajı” ile takip edebilirsiniz.

Sürekli Destek

Maaş Ödemeleri işlemleri ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 7 gün 24 saat, 444 0 448 / 0850 222 0 448 numaralı Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Yararlanmaya Başlayın

Maaş ödemelerinizi Yapı Kredi aracılığıyla alarak maaş müşterilerimize özel tekliflerden hemen yararlanmaya başlamak için size en yakın şubemizle irtibata geçebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor