Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Müze

Yapı Kredi, kültür ve sanata yatırım yapmayı ilke edinmiş ve bu alanda verdiği hizmetlerle ülkemizin çağdaşlık düzeyini yakalaması için önemli adımlar atmıştır.

Müze Tarihi

Vedat Nedim Sanat

Türkiye'nin kültür ve sanat hayatına çok sayıda yenilik getiren Vedat Nedim Tör'ün adı verilerek 1992 yılında kurulan Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi, 1950'li yıllardan itibaren Yapı Kredi Bankası bünyesinde oluşturulan; sikke, madalya, nişan, işleme, kumaş, tombak, tespih, saat ve gölge oyunu figürleri gibi eserlerden oluşan nümismatik ve etnografik koleksiyonlara sahiptir. 55.000 parçadan oluşan sikke koleksiyonu kronolojik bütünlük bakımından dünyanın sayılı özel koleksiyonları arasında yer almaktadır. Arkeoloji, tarih ve sanat tarihi alanlarında çalışma yapan çok sayıda yerli ve yabancı araştırmacıya hizmet vermekte ve bu araştırmacılar tarafından çalışmalarında referans olarak gösterilmektedir.

Vedat Nedim Sanat

Vedat Nedim Tör Müzesi; ülkenin kültür mirasına sahip çıkma ve koruma prensibiyle oluşturduğu koleksiyonlarını, kültür ve sanat bilincinin geliştirilmesi amacıyla açtığı dönemsel sergilerle, ücretsiz olarak kültür ve sanat severlere tanıtmaktadır. Ülke çapında, zaman zaman da ülke sınırlarını aşacak ölçüde yankılar uyandıran pek çok kültür sanat projesini hayata geçirmiştir. Gerek resmi kurumlar, gerekse özel müzeler, koleksiyonerler ve üniversitelerle geliştirdiği yüksek işbirliği ve oluşturduğu kültür ağı sayesinde, her yıl dört sergiye ev sahipliği yapmakta, sergilere ek olarak Türkçe ve İngilizce dillerinde bilimsel sergi kataloglarını da yayımlamaktadır.

Adres: İstiklal Cad. No: 161 34433 Beyoğlu İstanbul

Açık olduğu saatler:
Hafta İçi: 10:00-19:00
Cumartesi: 11:00-19:00
Pazar: 13:00-19:00

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor