Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi

İşler yolunda gitmediğinde kredi kartı borcunuz güvende!

 • Bordrolu çalışanlar için istem dışı işsizlik,
 • Serbest meslek sahipleri ve devlet memurları için geçici iş görmezlik,
 • Öğrenciler, ev hanımları ve emekliler için kaza veya hastalık sonucu 3 günden daha uzun hastaneye yatma durumlarında,

en son hesap özetinizdeki, ileriye yönelik taksitleriniz de dahil olmak üzere, kredi kartı harcamalarınızın ödenmesini güvence altına alır.

Siz tekrar iş buluncaya, iş başına dönünceye veya iyileşinceye kadar geçecek sürede, kredi kartı borçlarınızın büyüyen bir yüke dönüşmesini önler.

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi, aynı zamanda bir yaşam sigortasıdır. Sigorta süresi içinde olası bir yaşam kaybı veya tam ve daimi maluliyet durumunda da kredi kartı borcunuz güvence altındadır.

Priminiz kredi kartı hesap özetinizdeki, ileriye dönük taksitleriniz de dahil olmak üzere, aylık toplam borcunuzun %1'i kadardır. Eğer borcunuz yoksa prim ödemezsiniz.

Bu sigortadan, Business Worldcard'lar hariç, Yapı Kredi Bankası'nın tüm Yapı Kredi kredi kartı sahipleri yararlanabilir.

 • İstem dışı işsizlik teminatından yararlanabilmek için, kendi istek ve kusurunuz dışında işsiz kalmanız, ayrıldığınız iş yerinde en az 6 aydır aralıksız çalışmış olmanız ve Türkiye İş Kurumu'ndan işsizlik ödeneği alıyor olmanız gereklidir.
 • İstem dışı işsizlik teminatı, geçici iş göremezlik teminatı ve gündelik hastane teminatı için muafiyet süresi, sigorta başlangıç tarihinden itibaren 90 gündür.
 • İstem dışı işsizlik ya da geçici iş göremezlik teminatları için, riskin ortaya çıkmasından sonra 30 günlük, gündelik hastane teminatı için ise , hastaneye yatıştan sonra 3 günlük bekleme süresi uygulanır. Bekleme süreleri için ödeme yapılmaz.
 • İstem Dışı İşsizlik, Geçici İş Göremezlik ve Gündelik Hastane Tazminatı teminatlarından herhangi birinden tazminat alındığı durumlarda, diğer iki teminata ilişkin tazminat talepleri karşılanmaz. Sigortalı bazında, İstem Dışı İşsizlik, Geçici İş Göremezlik ve Gündelik Hastane Tazminatı teminatlarından, sigorta süresi boyunca en fazla 2 (iki) kez tazminat talebinde bulunulabilir.
 • Aynı ya da ilişkili nedenden kaynaklanan durumlarda yeniden tazminat alabilmek için en az 6 ay geçmesi gereklidir. Farklı bir nedenden yeniden tazminat almak için bekleme süresi 1 aydır.
 • Tüm teminatlar için, güvence kapsamındaki kredi kartının riskin gerçekleştiği tarihten önceki son hesap özetindeki toplam borcu üzerinden tazminat olarak ödenir.
 • Birden fazla kredi kartınız teminat kapsamındaysa hesap kesim tarihlerine göre önceliklendirilerek borçlar ödenir.
 • Sigortaya giriş yaşı 18-65 arasıdır. Siz aksini belirtmedikçe her yıl otomatik olarak yenilenecek sigortanız ile bu güvenceden uygun şartlarda 70 yaşına kadar yararlanabilirsiniz.
 • Sigorta, kart bazında yapılır.
 • Tüm teminatlar için tazminat üst sınırı sigortalı bazında 15.000* TL'dir.
 • Sigorta sözleşmesi, poliçe ilk priminin ödendiği tarihte başlar ve bir yıl boyunca devam eder. Süre uzatma hakkı sigortacıda saklı olmak şartı ile sigortalının aksi bir talebi olmadığı sürece sigorta süresi her yıl 1 yıl süre ile uzatılır.
 • Tazminat ödemeleri Hayat Sigortası Genel Şartları, Borç Ödeme Sigortaları Genel Şartları ve Ürün Özel Şartları çerçevesinde yapılır.
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

* Sigorta başlangıç tarihi 01 Nisan 2018 tarihinden önce olan poliçeler için bu limit, yenileme dönemlerine kadar 10.000 TL olarak geçerlidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor