Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Afife Tiyatro Ödülleri

Türkiye’nin ilk müslüman kadın tiyatro oyuncusu Afife Jale anısına düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Yapı Kredi’nin desteği ve Haldun Dormen’in danışmanlığıyla 1997 yılından bu yana sürdürülüyor. Türkiye’nin en saygın sanat ödülleri arasında önemli bir yere sahip olan Afife Tiyatro Ödülleri bu yıl 17 yaşında...

Tiyatro camiasının büyük bir merak ve heyecanla beklediği ödüller 2 Nisan 2013 Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Yılın En Başarılı Prodüksiyonu “Sessizlik” olurken, Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödülü “Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi” oyunundaki perfomansıyla Sumru Yavrucuk’un, Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu ödülü ise “Babamın Cesetleri” oyunundaki performansıyla Öner Erkan’ın oldu. Gecede Yapı Kredi Özel Ödülü ise Adalet Ağaoğlu’na verildi.

Bu yıl, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nin 33 jüri üyesi ödül töreni öncesinde Mehmet Turgut’un objektifi karşısına geçti.

Jüri üyelerinin teatral bir simge olan grotesk makyajla poz verdiği, tiyatronun duygulara can veren yönünü yansıtan fotoğraflar ödül töreni akşamı sergilendi. 3 gün boyunca süren çekimlerin fotoğrafları eş zamanlı olarak www.afife.org internet sitesi üzerinden Türkiye genelindeki tüm tiyatro severlerle paylaşılıyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.afife.org

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor