Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Galeri

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kültür ve sanata yatırım yapmayı ilke edinmiş ve bu alanda verdiği hizmetlerle ülkemizin çağdaşlık düzeyini yakalaması için önemli adımlar atmıştır.

Yapı Kredi Sanat Galerisi, 1964 yılında Galatasaray’da, Yapı ve Kredi Bankası’nın kurucusu Kâzım Taşkent’in adıyla açılmıştır. Başlangıçta amaç, amatör sanatçıları destekleyerek sanatı sevdirmek ve geniş kitlelere yaymaktı. Bu öngörü 1988 yılına kadar başarıyla uygulandı. 1988 yılından itibaren her tarzın en iyi örnekleri sergilenmeye başladı. Türk Resim Sanatının Klasik Döneminin büyük üstatları Hoca Ali Rıza, Nazmi Ziya, Hikmet Onat; Modern Dönemden Mehmet Güleryüz, Ferruh Başağa, Neşet Günal, Neş’e Erdok, Özdemir Altan, Ömer Uluç, Fikret Mualla; Güncel Sanat’tan Hale Tenger, Ayşe Erkmen, Gülsün Karamustafa, İnci Eviner; yabancı sanatçılardan Andy Warhol, Gentile Bellini, Bruno Taut, George Baselizt, Joseph Beuys, Otto Dix gibi.Galeri, yüzlerce yerli ve yabancı sanatçının eserlerini sergileyerek izleyiciyi eğiterek zenginleştirmeyi amaçlamıştır.

Yapı Kredi Sanat Galerisi Çağdaş Sanatı desteklerken tanıtmak, sevdirmek ve teşvik etmek amacıyla, sanat eserlerini geniş kitlelerle buluşturdu. 49 yıl kesintisiz düzenlenen sergileriyle ve yayımlanan sergi kataloglarıyla gerek sanat tarihimizde gerekse halkımızın belleğinde çok önemli bir yer edindi.Yapı Kredi Sanat Galerisi Türkiye’nin en çok izlenen sanat galerisi oldu.

Bu mirasın haklı gururuyla Yapı Kredi Sanat Galerisi, yeni binasında sergilenen eserleri izleyiciyle paylaşmak suretiyle ülkemizin hizmetindedir.

Adres: İstiklal Cad. No: 161 34433 Beyoğlu İstanbul

Açık olduğu saatler:
Hafta İçi: 10:00-19:00
Cumartesi: 11:00-19:00
Pazar: 13:00-19:00

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor