Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

BOMONTİADA'NIN İSİM SPONSORU YAPI KREDİ OLDU

Yapı Kredi ve bomontiada, şehrin sosyal hayatına yepyeni bir soluk katacak güçlü bir iş birliğine imza attı. Yaratıcı ve üretici kültürel yapısı, performans odaları, atölye alanları, Leica ve Ara Güler Müzesi’nin yanı sıra, farklı gastronomik lezzetlere hitap eden mekanları ile öne çıkan bomontiada, önümüzdeki 3 yıl boyunca “Yapı Kredi bomontiada” ismiyle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kredi kartlarında tarihsel liderliğini sürdüren Yapı Kredi, sponsorluk anlaşması kapsamında bomontiada’nın prestijli mekanlarında kredi kartı müşterilerine ayrıcalıklar sunacak. “Kültür ve sanatın bankası” olma sorumluluğu doğrultusunda ise mekanın ziyaretçilerine sunduğu farklı disiplinleri, kültürleri ve bakış açılarını bir araya getiren programlarına da katkı sağlayacak.

İşbirliğinin detaylarını aktarmak için düzenlenen basın toplantısı Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan ÜlgenileBomonti Kültür ve Eğlence Merkezi Yönetimi ve Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Karadere ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Şehre yeni soluk: Yapı Kredi bomontiada

Kredi kartları alanında 30 yıldır lider bir banka olarak bu iş birliğiyle müşterilerine diğer prestijli mekanlarda olduğu gibi Yapı Kredi bomontiada’da da ayrıcalık sunacaklarını söyleyen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen şu değerlendirmede bulundu:

“75 yıldır sektöründe öncü, kredi kartları alanında lider, Türkiye’nin en değerli markalarından Yapı Kredi olarak kurulduğumuz günden bu yana uzmanlık alanımız finansın çok ötesine geçerek başta kültür-sanat olmak üzere pek çok farklı alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemize değer katan projeler üretirken, bomontiada gibi güçlü markalara destek oluyor, gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile çok daha fazla insana dokunuyoruz. Kendi alanlarında fark yaratan bu iki markanın yan yana gelmesi, şehrin sosyal hayatına bambaşka bir soluk getirecek. Bu önemli sponsorluğa karar vermemizin öncelikli nedeni bomontiada’nın güçlü marka kimliğine olan inancımız, hedef kitlemize ve marka değerlerimizle örtüşen yapısı oldu. Öte yandan böylesine yaratıcı bir kültür kampüsüne bir bankanın sponsor olması ile Yapı Kredi olarak bir ilke daha imza atıyoruz.

Ayrıca bu iş ortaklığı sayesinde kredi kartı müşterilerimiz, İstanbul’un diğer seçkin mekanlarında sunduğumuz ayrıcalıklardan Yapı Kredi bomontiada’daki prestijli yeme içme mekanlarında da yararlanma imkanı bulacak. Dolayısıyla, bomontiada ile başlattığımız iş ortaklığı sayesinde anlaşmalı olduğumuz kafe ve restoran ağımızı da genişletiyoruz.

Ve daha da önemlisi, Türkiye’nin ilk özel bankası Yapı Kredi olarak bu yıl bizim 75. kuruluş yıldönümümüz. Coşkuyla kutlayacağımız 75. yılımız kapsamında gerçekleştirmeyi planladığımız birçok proje ve etkinlik planımız var.Yapı Kredi bomontiada da, 75. yılımız için düzenleyeceğimiz etkinliklerin önemli noktalarından biri olacak.”

 

 “Üretken bir fabrika olan bomontiada kültür-sanat mirasımızı sürdüreceğimiz bir mekan”

Yapı Kredi bomontiada’nın kültür-sanat alanında şehrin önemli buluşma noktalarından biri olduğuna dikkat çeken Ülgen sözlerine şöyle devam etti:“Kültür sanat, Yapı Kredi’nin taşıdığı önemli bir miras. Yapı Kredi bomontiada da kendine has kültürüyle şüphesiz kültür-sanat mirasımızı sürdüreceğimiz, bize çok yakışan bir mekan. Buradaki etkinliklerimizin ilk adımınıbüyük yazarımız Yaşar Kemal’in ölüm yıldönümü anısına Yapı Kredi bomontiada ALT’da sanatseverlerle buluşacak özel bir sergiyle atıyoruz. ‘Yaşar Kemal / Çukurova Fotoğrafları’ sergisi değerli fotoğrafçı Lütfi Özgünaydın’ın, Yaşar Kemal ile birlikte çıktığı Çukurova yolculuğundaki karelerden oluşuyor. Böylelikle, ilk defa büyük yazarımızın kendisi ve hayatının geçtiği Çukurova fotoğrafları bir sergiyle sanatseverlere aktarılıyor. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın küratörlüğünü üstlendiği sergi, 15 Mayıs tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak. Önümüzdeki dönemde de atölye çalışmaları, söyleşiler ve konserlerle sanatseverlere dolu dolu bir program sunacağız.”

 

Bomonti Kültür ve Eğlence Merkezi Yönetimi ve Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Karadere ise konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“bomontiada bizim için çok özel bir mekan. Birbirinden bağımsız ama birbirini tamamlayarak bir bütün oluşturan çok keyifli bir buluşma noktası, kendine has dokusuyla 130 yıllık tarihi olan bir alan… bomontiada Doğuş Grubu’nun şehrin kültür sanat dünyasına kazandırdığı uzun soluklu ve en önemli projelerden biri. Bomonti’nin kültür mirası içinde yaşayan; canlı müzik, performans, tasarım, yeme-içme kültürü ve çağdaş sanata ev sahipliği yapan; birlikte düşünmeyi, üretmeyi ve paylaşmayı teşvik eden bir platform olarak 2015 yılında kurgulanan bu özel mekan bugün İstanbul’un eğlence, sanat, ve gastronomi hayatını şekillendirmeye devam ediyor. Aynı zamanda da Ara Güler Arşivi ve Müzesi, Leica, ALT, bomontiada Atölye gibi kültür – sanat kurumlarına ev sahipliği yapan bomontiada, müzik ve eğlence alanında Babylon, yeme-içme alanında Popülist, Kilimanjaro, Kiva, Monochrome ve Delimonti gibi her biri kült sayılacak mekanlarıyla İstanbul’un sosyal hayatının da nabzını tutuyor. Ülkemizin en kıymetli finans kurumlarından biri olan Yapı Kredi’nin kültür ve sanata olan bakışı ve katkısı ile Doğuş Grubu’nun bu konudaki yaklaşımının örtüştüğüne olan inancımız sonucunda üç yıl sürecek keyifli bir iş birliğine gidiyoruz. Yapı Kredi, bomontiada’nın 3 yıl boyunca “isim sponsoru” oluyor. Gelecek üç yılda “Yapı Kredi bomontiada” olarak çok güzel bir sinerji yaratacağımıza yürekten inanıyorum.” 

Yapı Kredi / 19 Şub 2019

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor