Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN İHRAÇ HAKKINDA

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Avro ve ABD Doları cinsinden Devlet Tahvili İhracı devam etmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. olarak daha önce aracılık ettiğimiz devlet tahvili ihracına  07 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında birer haftalık etaplar halinde devam edilmesine bakanlık tarafından karar verilmiştir. İhraca ilişkin genel bilgiler aşağıda yer almaktadır:

         Avro Cinsi Devlet Tahvili

 • Vade Sonu Tarihi: 27 Aralık 2019
 • Kupon Tarihleri
  • Birinci Kupon: 28 Haziran 2019
  • İkinci Kupon: 27 Aralık 2019
 • 6 Aylık Kupon Oranı: %1,25
 • Yıllık Kupon Oranı:  %2,50
 • ISIN Kodu: TRT271219F18

ABD Doları Cinsi Devlet Tahvili

 • Vade Sonu Tarihi: 27 Aralık 2019
 • Kupon Tarihleri
  • Birinci Kupon: 28 Haziran 2019
  • İkinci Kupon: 27 Aralık 2019
 • 6 Aylık Kupon Oranı: %2,00
 • Yıllık Kupon Oranı:  %4,00
 • ISIN Kodu: TRT271219F26


Avro ve ABD Doları cinsi Devlet tahvilleri bireysel ve tüzel (5411 sayılı Kanun kapsamındaki bankalar ve finansal kuruluşlar ile 6362 sayılı Kanun kapsamındaki kollektif yatırım kuruluşları hariç tüzel kişiler) yatırımcılara satılacak olup, söz konusu menkul kıymetler için talep toplama işlemleri tüm Yapı ve Kredi Bankası Şubelerinden yapılabilecektir.

Detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Yapı Kredi / 08 Oca 2019

Diğer Haberler

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor