Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Beni Haberdar Et

Sosyal Medyada bizi beğenerek veya takip ederek geçmiş ve gelecekteki tüm bildirimlerimize ulaşabilirsiniz. E-posta ile haber almak için lütfen aşağıdaki e-haber formunu doldurunuz.

Adınız :
Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
E-Posta Formatı :
E-Posta Grupları :

Üyelik Sözleşmesi

Amaç

Bu sözleşme, Üye ile Yapı Kredi arasında Yapı Kredi tarafından gönderilen Beni Haberdar Et gönderimi ile ilgili konuları düzenlemek amacıyla hazırlanmıştır.

Genel Hükümler

Beni Haberdar Et, Yapı Kredi ile ilgili haber, bilgi ve reklâm amaçlı içeriği e-posta ile müşteri ve e-haber üyelerine ulaştırmak amacıyla hazırlanmaktadır. Yapı Kredi, tüm müşterilerine ve e-haber üyelerine hazırlanan içerikleri göndermektedir. Müşteriler ilk gönderilen e-posta üzerinden e-haber üyeliklerini onaylarlar. Müşteriler tarafından yine e-posta üzerinden e-haber istenilmediğine dair üyelikten çıkış işlemleri yapılmadığı müddetçe e-haber gönderilecektir.

Yapı Kredi dilediği zaman bu gönderimleri geçici bir süre askıya alabilir sona erdirebilir. Müşteri bunu önceden kabul eder. Bankanın bundan dolayı üyelerine karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Yapı Kredi müşterileri ve üyeler diledikleri zaman e-haber üyeliklerini e-haber üzerindeki link’ten faydalanarak sona erdirebilirler.

Üyeler e-haber üzerinde yer alan herhangi bir bilgi ve görseli başka yerde kullanamaz.

Yapı Kredi e-haber üyesi olmak için www.yapikredi.com.tr adresinden giriş yapabilirler.

Her üyeye üyeliğin onaylanması ve üyelik iptali için onay amaçlı e-posta gönderilmektedir.

Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Üyelik Sözleşmesini Kabul Ediyorum ” butonunu tıkladığında bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Yapı Kredi, dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.

Güvenlik Kodu
Yenile

Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor