Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bankacılık Akademisi

Elektronik Ortamda Bankacılık Eğitimleri

Bankacılık Eğitimleri

Yapı Kredi Bankası çatısı altında finans sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezi olma vizyonu ile hareket eden Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA); elektronik ortamda hazırladığı bankacılık eğitimleri ile bankacılık müşterilerinin de bilgi birikimlerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla Akademi tarafından hazırlanan ve eklenen yeni eğitimlerle zenginleşmeyi sürdüren elektronik eğitim platformumuzu kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyarız.

Bankacılık Eğitimleri

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi; 2008 yılı Mayıs ayından bu yana sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetlerini Bankacılık, Kişisel Gelişim, Liderlik ve Sosyal Sorumluluk olmak üzere 4 ana alanda gerçekleştirmektedir. Akademi bünyesinde öncelikli olarak Koç Finansal Hizmetler çalışanları olmak üzere, müşterilere, üniversite öğrencilerine, çalışanların ailelerine ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında farklı katılımcı gruplarına da eğitim ve gelişim konularında hizmet verilmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor