Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Cüzdan

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasını keşfet!

Yapı Kredi Cüzdan ile World’ün fırsatlarla dolu dünyasından faydalanabilir, her an her yerde kart bilgilerinizi kontrol edebilir, Temassız Ödeme uyumlu üye iş yerlerinde alışveriş sırasında cep telefonunuzdan hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını iPhone ya da Android cihazlara ait uygulama marketlerinden telefonunuza anında yükleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması ile Neler Yapılır?

Kampanya ve Fırsatlar

  • Anasayfa bölümünde size özel tasarlanan World kampanyalarını ve favori markalarınızı görüntüleyebilir, size en yakın lokasyondaki alışveriş merkezlerini bulabilirsiniz.
  • Alışveriş bölümü ile size en yakın lokasyonlardaki alışveriş merkezlerini bulabilir, alışveriş merkezlerinde yer alan markalar ve geçerli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Kampanyalar bölümü sayesinde Worldcard’a özel kampanyalardan haberdar olabilir, ilgilendiğiniz markanın hangi alışveriş noktalarında olduğunu yakınlık sırasına göre öğrenebilirsiniz. Yalnızca size özel tasarlanmış World kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgileri Görüntüleme

  • Kartlarım bölümünde tüm asıl, ek ve sanal kartlarınızın limit, borç ve puan bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Hesap kesim ve son ödeme tarihlerini takip edebilir, son alışverişlerinizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Ödeme

  • Mobil Ödeme fonksiyonu ile, NFC uyumlu Android cihazlarla alışverişlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Mobil ödeme yapabilmek için, kartlarınızı mobil ödemeye açmanız, cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz yeterli.
    Ödemenizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, telefonunuzu temassız özellikli POS cihazına yaklaştırmak. 50 TL altı işlemlerinizi şifreye gerek kalmadan, 50 TL ve üzeri işlemlerinizi ise, POS cihazından kart şifrenizin girişini yaparak tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Nasıl Yüklenir?

iPhone ya da Android cihazınıza özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamamızı, cihazınızın internet tarayıcısından yukle.yapikredi.com/cuzdan adresini ziyaret ederek ya da cihazınızdan yandaki QR kodu okutarak anında yükleyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor