Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Sizin Sorumluluklarınız

Bankamız müşterilerimizin kanallardan yapmış oldukları bankacılık esnasında ki ihtiyaçları heryönü ile düşünerek tasarlamıştır. Bu tasarım esnasında doğabilecek riskler değerlendirilmiş ve gerekli önlemler alınmıştır. Teknolojik gelişmelerle birlikte verilen hizmetler yeniden değerlendirilmekte daha ideal çözümler uygulanmaktadır.

Bu uygulamaların yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da, güvenliğinizi sağlamak için çok önemli rol oynamaktadır.

İnternet Şubesi şifrenizi herhangi bir yere yazmayınız. Bilgisayara veya tarayıcıya kayıt etmeyiniz. Yakınlarınızın ismi, doğum günü, tuttuğunuz takımın kuruluşu yılı gibi özel gün ve tarihleri, telefon numaranız gibi tahmine açık bilgileri şifre olarak seçmeyiniz.

Kullanıcı adı ve şifrelerinizi her site için farklı olarak belirleyin.

Bankalar kişisel bilgilerinizi sizden e-posta yoluyla talep etmez. Kişisel bilgilerinizi soran e-postalara cevap vermeyin; kişisel bilgilerinizi e-posta ile göndermeyin ve bu tür durumlarda bankanıza derhal konu hakkında bilgi verin.

Erişmek istediğiniz web sayfasının adresini, internet tarayıcısının adres satırına kendiniz yazınız. Linklerden faydalanmayınız.

İnternet Şubesi giriş ve işlemleriniz için tek kullanımlık şifre ya da elektronik imza hizmetlerinden faydalanın.

İnternet Şubesi güvenlik ayarlarınızı ihtiyaçlarınız ve kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda belirleyiniz. (IP sınırlaması, saat sınırlaması gibi)

Bilgisayarınızda kopya veya lisansı olmayan yazılım kullanmayınız ve mutlaka sisteminizin güncel sürümlerini kullanınız.

Bilgisayarınıza anti-virüs ve güvenlik duvarı (firewall) programları kurun ve sürekli güncel tutunuz.

Anti-virüs programları bilgisayarınıza yerleştirilebilecek virüs ve benzeri yazılımlara karşı sizi koruyan programlardır. Virüsler ile bilgisayarınızda bulunan bilgiler çalınabilir. Bu yolla, kullanmakta olduğunuz bilgisayara zarar verilebilir.

Hem internette hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun.

İnternet cafe, ortak kullanıma açık, iş yeri bilgisayarı gibi başkalarına ait ya da başkalarının erişimine açık bilgisayarlarda İnternet Şubesi işlemi yapmayınız.Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun.

Akıllı SMS kullanıyorsanız, İnternet Şubesi yaptığınız telefon numaranıza SMS mesajı gelmemesi halinde derhal bankanızı ve operatörünüzü arayınız. Banka dışından arandığınıza emin olduğunuz, yetkisiz kişilerce yapılan telefon aramalarında dikkatli olun ve konuyu derhal bankanıza bildiriniz. Sizi arayarak şifresinin yanlışlıkla size geldiğini belirten ve şifreyi söylemenizi isteyen kişiler olabilir. Akıllı SMS şifrenizi kesinlikle hiç kimse ile paylaşmayınız. İnternet üzerindeki sosyal ağların kullanımında kişisel bilgilerinizin gizliliği hususunda dikkatli olun.

Geri
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor