Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bizim Sorumluluklarımız

İnternet şubesi ekranları müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım esnasında doğabilecek riskler de özellikle değerlendirilmiş ve güvenlik teknolojileri kullanılmıştır. Teknolojik gelişmelerle birlikte daha ideal çözümler de uygulanmaktadır.

Dünya çapında ödüller kazanan e-güvenlik altyapımızla İnternet Şubesi'nde standartları belirlemeye devam ediyoruz. Yapı Kredi Bankası yukarıda bahsedilen nedenlerden dolayı aşağıdaki güvenlik uygulamalarını devreye almıştır:

 • Akıllı Cep detaylı bilgi
 • Akıllı SMS detaylı bilgi
 • Turkcell Mobil İmza
 • Güvenlik Ayarları

Bankanız olarak, siz müşterilerimizi bu tip tehditlere karşı etkin bir şekilde korumak amacıyla en gelişmiş teknolojileri kullanıyor; İnternet Şubesi hizmetimiz faaliyete geçtiği günden bu yana güvenlik çözümlerini araştırıyor, geliştiriyor ve uygulamaya alıyoruz.

Yapı Kredi Bankası yukarıda bahsedilen nedenlerden dolayı aşağıdaki güvenlik uygulamalarını devreye almıştır:

TEK KULLANIMLIK ŞİFRE

"Tek kullanımlık şifre" üretme cihazlarının tümü 01/01/2010 tarihi itibarıyla İnternet Şubesi girişinde kullanılabilir. İnternet Şubesine girişinin dışında işlem onaylama güvenliğinizde kullanabilmeniz için tercihinize açık olarak tutulmaktadır.

Akıllı SMS
Akıllı SMS
Akıllı Cep
Akıllı Cep
Akıllı Cep iPhone
Tek Kullanımlık Şifre Evet Evet
Kullanım Amacı İnternet Şubesi Giriş ve/veya İşlem Onaylama
Tek Kullanımlık Şifre Hemen Kullanın Hemen Yükleyin
Birlikte Kullanım Akıllı Cep ile Akıllı SMS ile
Ücret Ücretsiz Ücretsiz

TURKCELL MOBİL İMZA

Turkcell Mobil İmza, elektronik ortamda ıslak imza atmış gibi işlem yapabilmenizi sağlayan bir servistir.

Mobil imza ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

GÜVENLİK AYARLARI

Bilgisayarınızda basılan tuşları kaydeden key-logger programlarına ve phishing saldırılarına karşı geliştirilmiş olan Sanal Klavye.

Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni kullanım tarzınıza göre sınırlamanızı sağlayan güvenlik tanımlamaları.

 • Yetki ve Limit Ayarları
 • Hesap Kısıt Ayarları
 • Zaman Ayarları
 • IP Ayarları
 • Tatil Ayarları
 • Kullanıcı Kodu Ayarları
 • Erişim Yetkisi Tanımlama

Yetki ve Limit Ayarları, Hesap Kısıt Ayarları, Erişim Yetkisi Tanımlama işlemlerini İnternet Şubesi ve Şubelerimizden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken güvenlik ayarlarınızı nereden yapmak istediğinizi belirlemek.

İnternet Şubesi’nde Güvenlik Ayarları - Kullanım Ayarları menüsünden ya da herhangi bir Yapı Kredi Şubesinden güvenlik ayarlarınızı düzenleyebileceğiniz yeri seçebilirsiniz.

Güvenlik ayarlarınızı, “sadece Şubeden”, “sadece İnternet Şubesi’nden” ya da “hem Şube hem İnternet Şubesi’nden” değiştirebilmek üzere ayarlayabilirsiniz.

Zaman Ayarları, IP Ayarları ve Tatil Ayarları’nı ise kanal seçimine gerek kalmadan hem İnternet Şubesi hem de Şubelerimizden gerçekleştirilebilirsiniz.

Bankamız kanalları üzerinden gerçekleştirilen her işlem kayıt altına alınmakta ve kişisel bilgilerinizin gizliliğine en üst seviyede uyularak saklanmaktadır.

Geri
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor