Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Para Cepte – Cebe Havale

Yapı Kredi'de cep telefonuna para göndermek artık mümkün!

Cebe Havale ile, bankamız müşterisi olsun olmasın, istediğiniz kişiye hesap numarası, IBAN gibi detayları bilmeye gerek kalmadan, sadece cep telefonu numarasını girerek para gönderebilirsiniz.

Cebe Havale ile para transferi yapmak için tek yapmanız gereken İnternet/Mobil Şube’ye girip Para Transferleri -> Cebe Havale Menüsü’nde para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını ve göndermek istediğiniz tutarı girmektir.

Alıcı herhangi bir Yapı Kredi ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsü’nden TCKN, cep telefonu numarası, cep telefonuna gelen mesajdaki güvenlik kodu ve gönderdiğiniz tutarı tuşlayarak parayı kolayca çekebilir. Size en yakın ATM'miz için tıklayınız.

Bireysel internet şubesi şifreniz ile bireysel mobil şubeye giriş yapabilirsiniz. İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

  • İnternet Şubesi üzerinden yapılacak Cebe Havale işlemleri 2 TL olarak; Mobil Şube üzerinden yapılan Cebe Havale işlemleri 2 TL olarak ücretlendirilmektedir. (Belirtilen ücretlere BSMV dahildir.)
  • Cebe Havale ile gönderilen tutarın, alıcı tarafından 48 saat içerisinde çekilmesi gerekmektedir. Gönderilen tutarın 48 saat içerisinde çekilmemesi ya da alıcının gerekli bilgileri 3 kez yanlış girmesi durumunda tutar, göndericinin hesabına iade edilir.
  • Cebe Havale ile gönderilen tutar sadece Yapı Kredi ATM’lerinden çekilebilir.
  • Cebe Havale ile Türkiye’deki GSM Operatörlerine ait tüm cep telefonu numralarına para gönderilebilir. Yabancı operatörlere ait numaralara para gönderilemez.
  • İşlem sırasında gönderilen SMS'ler ücretsizdir.
  • Cebe Havale ile 10 TL ve katları olacak şekilde, günlük 1000 TL’ye kadar para gönderilebilir.
  • Cebe Havalede zaman kısıtlaması yoktur. 7 gün 24 saat Cebe Havale yapabilirsiniz.
İnternet Bankacılığına Üye Olmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor