Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Private Banking Müşterilerimize Özel İnternet Şubesi

Yenilenen tasarımı ve kullanışlı arayüzü ile sizin için farklılaştırdığımız internet şubemizde ve tablet uygulamalarımızda artık mevcut bankacılık hizmetlerimize ek olarak size özel hizmetler sunuyoruz.

İster bilgisayarınızdan Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ni ziyaret ederek ister iPad ya da Android tabletinizden Yapı Kredi Mobil Şube’yi indirerek size özel hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilirsiniz.

Size özel yeniliklere hemen göz atın

Varlık Dağılımı Önerileri

  • Portföyünüzü ve bulunduğunuz risk grubunuza uygun portföy dağılım önerisini görüntüleyebilir ve portföy yönetmeniniz ile hemen Internet Şubemiz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Size Özel İçerikler

  • Size özel tekliflerin, etkinlik davetiyelerinin ve piyasa bültenlerinin yer aldığı “Bana Özel” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Crystal Sahiplerine Özel Fonksiyonlar

  • Size en yakın Crystal anlaşmalı üye işyerlerini harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.
  • Crystal Card sahiplerine özel Crystal Concierge, Shuttle, Özel Şoför, Araç Kiralama ve Asistans Hizmetleri gibi ek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetleri

  • Sanat, Gayrimenkul, Vergi, Filantropi, Eğitim ve Miras danışmanlığı hizmetlerimiz ile ilgili makaleleri ve haberleri okuyabilir, danışmanlık hizmeti taleplerinizi iletebilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor