Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Code Yapı Kredi

Yapı Kredi’den Türkiye’de bir ilk! Kodlama öğrenmek ve hayalindeki ürünü geliştirmek isteyen herkese açık bir platform: Code.YapıKredi.

Geleceğin teknolojide, teknolojinin geleceğinin de yazılımda olduğuna inanıyoruz. Dünya ile rekabet edebilmek için ülkemizin, teknoloji ve yazılım alanında bilgi sahibi, kullandığı yazılımları kendi üretebilen yeni nesillere ihtiyacı var. Biz de Yapı Kredi olarak, bu alanda sorumluluk alıyoruz ve yazılım geliştirmeyi öğrenme fırsatının herkese eşitçe sunulacağı bir platform hayata geçiriyoruz.

Siz de bu platformun bir parçası olmak isterseniz, bilgilerinizi şimdiden bırakın, etkinliklerimizden ve çalışmalarımızdan sizi öncelikli haberdar edelim.

Code.YapıKredi Nedir?

Code.YapıKredi Size Neler Sunar?

  • Alanında uzman profesyonellerce hem yazılım eğitimlerinde hem de ürün geliştirme ile ilgili birebir mentörlük desteği sağlar.
  • Yazılım geliştirme ve ürünleştirme platformu olarak yenilikçi ürünler üretmek ve genç şirketler (start-up) yaratmak isteyenleri destekler.
  • Yazılımcılar, Yapı Kredi’nin sağlayacağı finansal teknoloji (FinTech) uygulama programlama arayüzleri (OpenBanking API) ve örnek uygulamalar ile desteklenir.
  • Yazılımcıların kendi aralarında işbirliği gelişmesi ve farklı bakış açılarını kazanabilmeleri, yeni fikirler üretebilmeleri için birlikte çalışabilecekleri alanlar sağlanır, etkinlik ve çalışmalar düzenlenir.
  • Yazılımcıların ürün aşamasına gelen fikirlerinin, ekonomik faydaya dönüşmesi ya da şirketleşme aşamasına geçebilmesi için hızlandırma programları (Accelerator Program) oluşturulur.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor