Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel Telefon Bankacılığı

444 0 444 / 0850 222 0 444 Bireysel Telefon Bankacılığı ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Telefon Bankacılığı her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü arayarak bireysel hesap/kart ve İnternet Bankacılığınız hakkında 7 gün 24 saat konusunda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik sabit telefondan şehir içi, GSM operatörlerinden kendi operatörü arası konuşma ücreti ile.

Bireysel Telefon Bankacılığı üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?

Sesli yanıt sistemi aracılığıyla; Hesaplarınızla ilgili bilgi alabilir, kredi kartı işlemlerinizi ve TL hesaplarınız arasında para aktarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca döviz, borsa, repo ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'de ilk kez bankamız tarafından sunulan Ses Tanıma sistemi ile gerçek zamanlı hisse senedi fiyatları - Gerçek zamanlı döviz kuru - Yatırım fonu fiyatları - Repo faiz oranları - Yerli ve yabancı para cinsinden vadeli mevduat faiz oranları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nasıl şifre alabilirim?

Telefon Bankacılığı’nda işlem yapmak için öncelikle Tek Şifre almalısınız. Şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum butonundan hemen Tek Şifre alabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulamamız, ATM’lerimiz, Şubelerimiz veya Çağrı Merkezimizden şifre oluşturma konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Mevcutta Bireysel İnternet/Mobil Şube şifreniz varsa, internet şubesinden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet/Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı Giriş Durumu adımlarını izleyerek şifrenizi dilediğiniz zaman Telefon Bankacılığı kanalı için de kullanıma açabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor