Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi

444 0 444 / 0850 222 0 444 Bireysel Müşteri İletişim Merkezi ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü arayarak bireysel hesap/kart ve İnternet Bankacılığınız hakkında 7 gün 24 saat konusunda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik sabit telefondan şehir içi, GSM operatörlerinden kendi operatörü arası konuşma ücreti ile.

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?

Sesli yanıt sistemi aracılığıyla; Hesaplarınızla ilgili bilgi alabilir, kredi kartı işlemlerinizi ve TL hesaplarınız arasında para aktarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca döviz, borsa, repo ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'de ilk kez bankamız tarafından sunulan Ses Tanıma sistemi ile gerçek zamanlı hisse senedi fiyatları - Gerçek zamanlı döviz kuru - Yatırım fonu fiyatları - Repo faiz oranları - Yerli ve yabancı para cinsinden vadeli mevduat faiz oranları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nasıl şifre alabilirim?

Müşteri İletişim Merkezi’nde işlem yapmak için öncelikle Tek Şifre almalısınız. Şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum butonundan hemen Tek Şifre alabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulamamız, ATM’lerimiz, Şubelerimiz veya Müşteri İletişim Merkezimizden şifre oluşturma konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Mevcutta Bireysel İnternet/Mobil Şube şifreniz varsa, internet şubesinden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet/Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi Giriş Durumu adımlarını izleyerek şifrenizi dilediğiniz zaman Müşteri İletişim Merkezi kanalı için de kullanıma açabilirsiniz.

Yapı Kredi artık WhatsApp’ta da hizmetinizde!

Yapı Kredi Whatsapp ile, taleplerinizi mobil cihazlarınızdan dilediğiniz zaman bankaya anında mesaj olarak iletebilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve ürünler hakkında hızla destek alabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasından bizimle iletişime geçebilmek için 0850 222 0 444 numaralı iletişim numaramızı telefon rehberinize kaydetmeniz ya da Yapı Kredi Mobil’den İletişim Menüsü’nde yer alan Yapı Kredi’ye Whatsapp ile yaz adımını tıklamanız yeterli! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor