Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Çağrı Merkezi

Telefon olan her yer, sizin için bir banka şubesi! Şubeye gitmeden, hızlı ve güvenli bankacılık hizmeti için siz de Yapı Kredi'nin Telefon Bankacılığı hizmetini tercih edin hem zamandan kazanın hem de fiyat avantajlarından yararlanın.

Sesli Yanıt Sistemimiz Yenilendi!

Yapı Kredi Bankası sesli yanıt sistemimiz, size daha hızlı ve ayrıcalıklı hizmet verebilmek için yenilenmiştir. 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü Türkiye’nin her yerinden ve tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

Yeni Sesli Yanıt Sistemi müziğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Tek Şifre ile Kolayca İşlem Yapın

Artık Bireysel İnternet/Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı için farklı şifrelere ihtiyacınız yok. Tek Şifre kullanarak rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcutta Telefon Bankacılığı şifreniz varsa internet/mobil şube şifrenizi Çağrı Merkezi üzerinden işlem yaparken Tek Şifre olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce Telefon Bankacılığı şifresi almadıysanız, Bireysel İnternet Şubesi’nden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet/Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı Giriş Durumu adımlarını izleyerek şifrenizi dilediğiniz zaman Telefon Bankacılığı kanalı için de kullanıma açabilirsiniz.

Bankamız Müşterisi Olmayanlara Özel Menüler!

Bankamız Müşterisi Olmayanlar için düzenlenmiş sesli yanıt sitemi sayesinde; ürün ve hizmetlerimiz, kampanyalarımız, piyasa bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilir, Kredi Kartı başvurusunda bulunabilir, Kredi Kartı ve Kredi başvurularınızın sonucunu şubeye gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz.

Sizi Cep Telefon Numaranızdan Tanıyoruz!

Yenilenen sesli yanıt sistemimizden daha hızlı ve özellikli hizmet alabilmek için, dilediğiniz bir cep telefonunu “Beni Tanı” numarası olarak tanımlayabilirsiniz. “Beni Tanı” numarası olarak kaydettiğiniz cep telefonundan 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda; kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan sizi tanır, size daha hızlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunarız. “Beni Tanı” hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Kişiye Özel Sesli Yanıt Sistemi!

En çok kullandığınız menüleri seçerek Kişisel Sesli Yanıt Sistemi’ne tanımlayabilir, “Beni Tanı” numarası olarak kaydettiğiniz cep telefonundan 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda tüm Sesli Yanıt Sistemi menülerini dinlemenize gerek kalmadan işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Söz Dinleyen Telefon Bankacılığı!

444 0 444 / 0850 222 0 444 Sesli Yanıt Sistemimiz aracılığı ile aldığınız hizmetlerin yanı sıra, telefon tuşlarını kullanmadan Ses Tanıma Sistemimiz ile sözcüklerinizi sesli komutlara dönüştürerek ulaşmak istediğiniz piyasa bilgilerini anında alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, 444 0 444 / 0850 222 0 444 ü arayıp 2-2-3 ‘ü tuşlayarak öğrenmek istediğiniz hisse senedinin ismini, döviz cinsini, fon, repo veya vadeli mevduatın, tüketici kredisinin vadesini söylemek.

Akıllı Telefon Bankacılığı!

444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda bizi neden aramış olabileceğinizi tahmin ederek sizi tek tuşla doğru menüye yönlendiririz. Örneğin İnternet Bankacılılığı şifreniz blokeli ise; 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda bunu anlar, tek tuşla Bloke Kaldırma işlemi yapabileceğiniz hatta ulaşmanız için yönlendirme yaparız. Akıllı Telefon Bankacılığı ile zamanınız size kalır.

Sesli yanıt sisteminin tamamını dinlemenize gerek kalmadan buraya tıklayarak dilediğiniz işlem grubuna hızlıca ulaşabilirsiniz.

** Yurt dışı aramalarınızda Bireysel Telefon Bankacılığı için +90 850 444 0 444 veya +90 444 0 444, Kurumsal Telefon Bankacılığı için +90 850 444 0 448 veya +90 444 0 448 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor