Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Müşteri İletişim Merkezi

Telefon olan her yer, sizin için bir banka şubesi! Şubeye gitmeden, hızlı ve güvenli bankacılık hizmeti için siz de Yapı Kredi'nin Müşteri İletişim Merkezi hizmetini tercih edin hem zamandan kazanın hem de fiyat avantajlarından yararlanın.

Yapı Kredi artık WhatsApp’ta da hizmetinizde!

Yapı Kredi Whatsapp ile, taleplerinizi mobil cihazlarınızdan dilediğiniz zaman bankaya anında mesaj olarak iletebilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve ürünler hakkında hızla destek alabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasından bizimle iletişime geçebilmek için 0850 222 0 444 numaralı iletişim numaramızı telefon rehberinize kaydetmeniz ya da Yapı Kredi Mobil’den İletişim Menüsü’nde yer alan Yapı Kredi’ye Whatsapp ile yaz adımını tıklamanız yeterli! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sesli Yanıt Sistemimiz Yenilendi!

Yapı Kredi Bankası sesli yanıt sistemimiz, size daha hızlı ve ayrıcalıklı hizmet verebilmek için yenilenmiştir. 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü Türkiye’nin her yerinden ve tüm operatörlerden alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

Yeni Sesli Yanıt Sistemi müziğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Tek Şifre ile Kolayca İşlem Yapın

Artık Bireysel İnternet/Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi için farklı şifrelere ihtiyacınız yok. Tek Şifre kullanarak rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcutta Müşteri İletişim Merkezi şifreniz varsa internet/mobil şube şifrenizi Müşteri İletişim Merkezi üzerinden işlem yaparken Tek Şifre olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce Müşteri İletişim Merkezi şifresi almadıysanız, Bireysel İnternet Şubesi’nden Ayarlarım > Güvenlik Ayarları > İnternet/Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi Giriş Durumu adımlarını izleyerek şifrenizi dilediğiniz zaman Müşteri İletişim Merkezi kanalı için de kullanıma açabilirsiniz.

Bankamız Müşterisi Olmayanlara Özel Menüler!

Bankamız Müşterisi Olmayanlar için düzenlenmiş sesli yanıt sitemi sayesinde; ürün ve hizmetlerimiz, kampanyalarımız, piyasa bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilir, Kredi Kartı başvurusunda bulunabilir, Kredi Kartı ve Kredi başvurularınızın sonucunu şubeye gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz.

Sizi Cep Telefon Numaranızdan Tanıyoruz!

Yenilenen sesli yanıt sistemimizden daha hızlı ve özellikli hizmet alabilmek için, dilediğiniz bir cep telefonunu “Beni Tanı” numarası olarak tanımlayabilirsiniz. “Beni Tanı” numarası olarak kaydettiğiniz cep telefonundan 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda; kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan sizi tanır, size daha hızlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunarız. “Beni Tanı” hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Söz Dinleyen Müşteri İletişim Merkezi!

444 0 444 / 0850 222 0 444 Sesli Yanıt Sistemimiz aracılığı ile aldığınız hizmetlerin yanı sıra, telefon tuşlarını kullanmadan Ses Tanıma Sistemimiz ile sözcüklerinizi sesli komutlara dönüştürerek ulaşmak istediğiniz piyasa bilgilerini anında alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, 444 0 444 / 0850 222 0 444 ü arayıp 2-2-3 ‘ü tuşlayarak öğrenmek istediğiniz hisse senedinin ismini, döviz cinsini, fon, repo veya vadeli mevduatın, tüketici kredisinin vadesini söylemek.

Akıllı Müşteri İletişim Merkezi!

444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda bizi neden aramış olabileceğinizi tahmin ederek sizi tek tuşla doğru menüye yönlendiririz. Örneğin İnternet Bankacılılığı şifreniz blokeli ise; 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü aradığınızda bunu anlar, tek tuşla Bloke Kaldırma işlemi yapabileceğiniz hatta ulaşmanız için yönlendirme yaparız. Akıllı Müşteri İletişim Merkezi ile zamanınız size kalır.

Sesli yanıt sisteminin tamamını dinlemenize gerek kalmadan buraya tıklayarak dilediğiniz işlem grubuna hızlıca ulaşabilirsiniz.

** Yurt dışı aramalarınızda Bireysel Müşteri İletişim Merkezi için +90 850 444 0 444 veya +90 444 0 444, Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi için +90 850 444 0 448 veya +90 444 0 448 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor